Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

Ni delegiranih sodnikov.
 

Delegiran delegat

Ni delegiranih delegatov.
 

Delegirana ekipa

Ni delegiranih ekip.

Registracija igralcev

11.07.2019
registracija igralce 11.07.2019 203. seje
(PDF, 34 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 09.09.2018 EPNL U-17
Brda : prost  
Jadran Dekani : TABOR Sežana  
Elta Izola : AH Postojna  
2. krog, 16.09.2018 EPNL U-17
prost : AH Postojna  
TABOR Sežana : Elta Izola  
Brda : Jadran Dekani  
3. krog, 23.09.2018 EPNL U-17
Jadran Dekani : prost  
Elta Izola : Brda  
AH Postojna : TABOR Sežana  
4. krog, 30.09.2018 EPNL U-17
prost : TABOR Sežana  
Brda : AH Postojna  
Jadran Dekani : Elta Izola  
5. krog, 07.10.2018 EPNL U-17
Elta Izola : prost  
AH Postojna : Jadran Dekani  
TABOR Sežana : Brda  
6. krog, 14.10.2018 EPNL U-17
prost : Brda  
TABOR Sežana : Jadran Dekani  
AH Postojna : Elta Izola  
7. krog, 21.10.2018 EPNL U-17
AH Postojna : prost  
Elta Izola : TABOR Sežana  
Jadran Dekani : Brda  
8. krog, 28.10.2018 EPNL U-17
prost : Jadran Dekani  
Brda : Elta Izola  
TABOR Sežana : AH Postojna  
9. krog, 04.11.2018 EPNL U-17
TABOR Sežana : prost  
AH Postojna : Brda  
Elta Izola : Jadran Dekani  
10. krog, 11.11.2018 EPNL U-17
prost : Elta Izola  
Jadran Dekani : AH Postojna  
Brda : TABOR Sežana  
11. krog, 17.03.2019 EPNL U-17
Brda : prost  
Jadran Dekani : TABOR Sežana  
Elta Izola : AH Postojna  
12. krog, 24.03.2019 EPNL U-17
prost : AH Postojna  
TABOR Sežana : Elta Izola  
Brda : Jadran Dekani  
13. krog, 31.03.2019 EPNL U-17
Jadran Dekani : prost  
Elta Izola : Brda  
AH Postojna : TABOR Sežana  
14. krog, 07.04.2019 EPNL U-17
prost : TABOR Sežana  
Brda : AH Postojna  
Jadran Dekani : Elta Izola  
15. krog, 14.04.2019 EPNL U-17
Elta Izola : prost  
AH Postojna : Jadran Dekani  
TABOR Sežana : Brda  
16. krog, 21.04.2019 EPNL U-17
prost : Brda  
TABOR Sežana : Jadran Dekani  
AH Postojna : Elta Izola  
17. krog, 12.05.2019 EPNL U-17
AH Postojna : prost  
Elta Izola : TABOR Sežana  
Jadran Dekani : Brda  
18. krog, 19.05.2019 EPNL U-17
prost : Jadran Dekani  
Brda : Elta Izola  
TABOR Sežana : AH Postojna  
19. krog, 26.05.2019 EPNL U-17
TABOR Sežana : prost  
AH Postojna : Brda  
Elta Izola : Jadran Dekani  
20. krog, 02.06.2019 EPNL U-17
prost : Elta Izola  
Jadran Dekani : AH Postojna  
Brda : TABOR Sežana  

Zadnje spremembe: 31.08.2018, 09:29
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma