Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

Ni delegiranih delegatov.
 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

30.04.2019
registracija igralce 30.04.2019 201. seje
(PDF, 37 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 08.09.2018 EPNL U-19
Brda : Elta Izola  
Jadran Dekani : TABOR Sežana  
Hidria Tolmin : AH Postojna  
NK Ilirska Bistrica U-19 : Vipava  
IDRIJA : Adria  
2. krog, 15.09.2018 EPNL U-19
Elta Izola : Adria  
Vipava : IDRIJA  
AH Postojna : NK Ilirska Bistrica U-19  
TABOR Sežana : Hidria Tolmin  
Brda : Jadran Dekani  
3. krog, 22.09.2018 EPNL U-19
Jadran Dekani : Elta Izola  
Hidria Tolmin : Brda  
NK Ilirska Bistrica U-19 : TABOR Sežana  
IDRIJA : AH Postojna  
Adria : Vipava  
4. krog, 29.09.2018 EPNL U-19
Elta Izola : Vipava  
AH Postojna : Adria  
TABOR Sežana : IDRIJA  
Brda : NK Ilirska Bistrica U-19  
Jadran Dekani : Hidria Tolmin  
5. krog, 06.10.2018 EPNL U-19
Hidria Tolmin : Elta Izola  
NK Ilirska Bistrica U-19 : Jadran Dekani  
IDRIJA : Brda  
Adria : TABOR Sežana  
Vipava : AH Postojna  
6. krog, 13.10.2018 EPNL U-19
Elta Izola : AH Postojna  
TABOR Sežana : Vipava  
Brda : Adria  
Jadran Dekani : IDRIJA  
Hidria Tolmin : NK Ilirska Bistrica U-19  
7. krog, 20.10.2018 EPNL U-19
NK Ilirska Bistrica U-19 : Elta Izola  
IDRIJA : Hidria Tolmin  
Adria : Jadran Dekani  
Vipava : Brda  
AH Postojna : TABOR Sežana  
Adria : Jadran Dekani  
8. krog, 27.10.2018 EPNL U-19
Elta Izola : TABOR Sežana  
Brda : AH Postojna  
Jadran Dekani : Vipava  
Hidria Tolmin : Adria  
NK Ilirska Bistrica U-19 : IDRIJA  
9. krog, 03.11.2018 EPNL U-19
IDRIJA : Elta Izola  
Adria : NK Ilirska Bistrica U-19  
Vipava : Hidria Tolmin  
AH Postojna : Jadran Dekani  
TABOR Sežana : Brda  
10. krog, 23.03.2019 EPNL U-19
Elta Izola : Brda  
TABOR Sežana : Jadran Dekani  
AH Postojna : Hidria Tolmin  
Vipava : NK Ilirska Bistrica U-19  
Adria : IDRIJA  
11. krog, 30.03.2019 EPNL U-19
Adria : Elta Izola  
IDRIJA : Vipava  
NK Ilirska Bistrica U-19 : AH Postojna  
Hidria Tolmin : TABOR Sežana  
Jadran Dekani : Brda  
12. krog, 06.04.2019 EPNL U-19
Elta Izola : Jadran Dekani  
Brda : Hidria Tolmin  
TABOR Sežana : NK Ilirska Bistrica U-19  
AH Postojna : IDRIJA  
Vipava : Adria  
13. krog, 13.04.2019 EPNL U-19
Vipava : Elta Izola  
Adria : AH Postojna  
IDRIJA : TABOR Sežana  
NK Ilirska Bistrica U-19 : Brda  
Hidria Tolmin : Jadran Dekani  
14. krog, 20.04.2019 EPNL U-19
Elta Izola : Hidria Tolmin  
Jadran Dekani : NK Ilirska Bistrica U-19  
Brda : IDRIJA  
TABOR Sežana : Adria  
AH Postojna : Vipava  
15. krog, 11.05.2019 EPNL U-19
AH Postojna : Elta Izola  
Vipava : TABOR Sežana  
Adria : Brda  
IDRIJA : Jadran Dekani  
NK Ilirska Bistrica U-19 : Hidria Tolmin  
16. krog, 18.05.2019 EPNL U-19
Elta Izola : NK Ilirska Bistrica U-19  
Hidria Tolmin : IDRIJA  
Jadran Dekani : Adria  
Brda : Vipava  
TABOR Sežana : AH Postojna  
17. krog, 25.05.2019 EPNL U-19
TABOR Sežana : Elta Izola  
AH Postojna : Brda  
Vipava : Jadran Dekani  
Adria : Hidria Tolmin  
IDRIJA : NK Ilirska Bistrica U-19  
18. krog, 01.06.2019 EPNL U-19
Elta Izola : IDRIJA  
NK Ilirska Bistrica U-19 : Adria  
Hidria Tolmin : Vipava  
Jadran Dekani : AH Postojna  
Brda : TABOR Sežana  

Zadnje spremembe: 05.02.2019, 12:32
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma