Tekmovanja

Ekipe v tekmovanju
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

Ni delegiranih sodnikov.
 

Delegiran delegat

Ni delegiranih delegatov.
 

Delegirana ekipa

Ni delegiranih ekip.

Registracija igralcev

11.05.2018
registracija igralce 11.05.2018 170. seje
(PDF, 34 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
3. krog, sobota, 16.06.2018 Kvalifikacije za 2.SML zahod 2018/2019
Arne Tabor 69 : Tabor Sežana  3 : 2 (0 : 0)
Ljubljana, 17.06.2018 ob 18.00, gledalcev 160
SodnikiBavrlić Dejan (Jesenice)
Delegat Mohar Janez

Arne Tabor 69: 12 - Deronja Jure / 06.05.02, 2 - Čakš Uroš / 16.06.00, 3 - Nebec Anže / 01.06.00, 4 - Nared Jan / 23.11.99, 5 - Tratnik Klemen / 08.05.99, 6 - Pibernik Matevž / 10.05.99 (75' 15 - Poljšak Gašper), 7 - Šubic Žiga / 13.10.99 (55' 11 - Drekalovič Mencinger Tim), 8 - Komac Črt / 14.05.00 (53' 10 - Sešek Miha), 9 - Ćordić Sinan / 10.03.99, 18 - Krelj Nik / 17.06.00 (61' 14 - Kranjc Jaka), 20 - Malovrh Jan / 28.10.00 (71' 19 - Protega Timotej)

Rezervni igralci: 10 - Sešek Miha / 22.07.00, 11 - Drekalovič Mencinger Tim / 04.07.00, 13 - Vidović Kristian / 29.07.00, 14 - Kranjc Jaka / 01.11.00, 15 - Poljšak Gašper / 16.01.00, 17 - Ferfolja Aljaž / 07.01.01, 19 - Protega Timotej / 26.12.00

Tabor Sežana: 1 - Grabar Rok / 04.08.00, 2 - Hajdaraj David / 27.08.00, 3 - Skok Žan / 05.08.99, 4 - Kavčič Anej / 24.11.00, 5 - Črgan Matej / 26.07.00 (29' 13 - Hajdaraj Erik), 6 - Bratina Mark / 23.12.00, 7 - Malalan Nikolaj / 12.12.00, 8 - Šabec Andraž / 16.03.99, 9 - Malalan Aleksander / 12.12.00, 10 - Gerzić Sean / 25.09.00, 11 - Kovačič Nik / 03.03.99

Rezervni igralci:

Strelci: 1 : 0 - Malovrh Jan (48'), 2 : 0 - Malovrh Jan (54'), 2 : 1 - Malalan Aleksander (60'), 2 : 2 - Šabec Andraž (68'), 3 : 2 - Drekalovič Mencinger Tim (90')

Rumeni kartoni: Nebec Anže (47'), Šubic Žiga (57'), Drekalovič Mencinger Tim (89'), Gerzić Sean (45')

Rdeci kartoni: Tratnik Klemen (36'), Kavčič Anej (50')


Zadnje spremembe: 17.06.2018, 21:29
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma