Tekmovanja

Ekipe v tekmovanju
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

18.09.2018
registracija igralce 18.09.2018 185. seje
(PDF, 41 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
3. krog, sobota, 16.06.2018 Kvalifikacije za 2.SML zahod 2018/2019
Arne Tabor 69 : Tabor Sežana  3 : 2 (0 : 0)
Ljubljana, 17.06.2018 ob 18.00, gledalcev 160
SodnikiBavrlić Dejan (Jesenice)
Delegat Mohar Janez

Arne Tabor 69: 12 - Deronja Jure / 06.05.02, 2 - Čakš Uroš / 16.06.00, 3 - Nebec Anže / 01.06.00, 4 - Nared Jan / 23.11.99, 5 - Tratnik Klemen / 08.05.99, 6 - Pibernik Matevž / 10.05.99 (75' 15 - Poljšak Gašper), 7 - Šubic Žiga / 13.10.99 (55' 11 - Drekalovič Mencinger Tim), 8 - Komac Črt / 14.05.00 (53' 10 - Sešek Miha), 9 - Ćordić Sinan / 10.03.99, 18 - Krelj Nik / 17.06.00 (61' 14 - Kranjc Jaka), 20 - Malovrh Jan / 28.10.00 (71' 19 - Protega Timotej)

Rezervni igralci: 10 - Sešek Miha / 22.07.00, 11 - Drekalovič Mencinger Tim / 04.07.00, 13 - Vidović Kristian / 29.07.00, 14 - Kranjc Jaka / 01.11.00, 15 - Poljšak Gašper / 16.01.00, 17 - Ferfolja Aljaž / 07.01.01, 19 - Protega Timotej / 26.12.00

Tabor Sežana: 1 - Grabar Rok / 04.08.00, 2 - Hajdaraj David / 27.08.00, 3 - Skok Žan / 05.08.99, 4 - Kavčič Anej / 24.11.00, 5 - Črgan Matej / 26.07.00 (29' 13 - Hajdaraj Erik), 6 - Bratina Mark / 23.12.00, 7 - Malalan Nikolaj / 12.12.00, 8 - Šabec Andraž / 16.03.99, 9 - Malalan Aleksander / 12.12.00, 10 - Gerzić Sean / 25.09.00, 11 - Kovačič Nik / 03.03.99

Rezervni igralci:

Strelci: 1 : 0 - Malovrh Jan (48'), 2 : 0 - Malovrh Jan (54'), 2 : 1 - Malalan Aleksander (60'), 2 : 2 - Šabec Andraž (68'), 3 : 2 - Drekalovič Mencinger Tim (90')

Rumeni kartoni: Nebec Anže (47'), Šubic Žiga (57'), Drekalovič Mencinger Tim (89'), Gerzić Sean (45')

Rdeci kartoni: Tratnik Klemen (36'), Kavčič Anej (50')


Zadnje spremembe: 17.06.2018, 21:29
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma