×
Poišči zapisnik

Razpored tekem

1. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Jadran H. Kozina
:
prost Krvavi potok, 09.09.23
Idrija
2
:
0
Vodice Šempas Idrija, 09.09.23 ob 17.00
Sodnik: Kodrič Aleks
Pomočnik: Peljhan Matjaž ,Leban Patrik
Delegat: Jelen Nejc
Stadion: Mestni stadion Idrija
Prenesi zapisnik
Košana
1
:
3
Bistrc IRBIS Košana, 09.09.23 ob 17.00
Sodnik: Kavčič Anej
Pomočnik: Olenik Alen ,Uršič Dominik
Delegat: Prelc Rok
Stadion: Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana
Prenesi zapisnik
Komen
2
:
2
Korte Komen, 10.09.23 ob 17.00
Sodnik: Šprager Maj
Pomočnik: Žitko Jure ,Agić Midjan
Delegat: Kranjec Mojmir
Stadion: Igrišče Grofovska, Komen
Prenesi zapisnik
Renče
2
:
1
Galeb Ankaran Renče, 09.09.23 ob 17.00
Sodnik: Bizjak Žiga
Pomočnik: Abram Tine ,Rudolf Matjaž
Delegat: Simčič Batagelj Monika
Stadion: Igrišče Renče
Prenesi zapisnik
2. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
prost
:
Galeb Ankaran 16.09.23
Korte
2
:
1
Renče Izola, 16.09.23 ob 17.00
Sodnik: Kavčič Anej
Pomočnik: Agić Midjan ,Mušić Haris
Delegat: Besednjak Aljoša
Stadion: Stadion Malija
Prenesi zapisnik
Bistrc IRBIS
2
:
0
Komen Ilirska Bistrica, 16.09.23 ob 17.00
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Olenik Alen ,Kamnik Blaž
Delegat: Stepančič Zdenko
Stadion: Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
Prenesi zapisnik
Vodice Šempas
3
:
1
Košana Šempas, 17.09.23 ob 17.00
Sodnik: Bizjak Žiga
Pomočnik: Abram Tine ,Rudolf Matjaž
Delegat: Komel Otmar
Stadion: Igrišče Vodice Šempas
Prenesi zapisnik
Jadran H. Kozina
0
:
0
Idrija Krvavi potok, 16.09.23 ob 17.00
Sodnik: Franca Kristofer
Pomočnik: Maver Matija ,Kalin Vaneja
Delegat: Kogej Milan
Stadion: Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Prenesi zapisnik
3. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Idrija
:
prost Idrija, 23.09.23
Košana
1
:
1
Jadran H. Kozina Košana, 23.09.23 ob 17.00
Sodnik: Mušić Haris
Pomočnik: Grbić Radovan ,Maver Matija
Delegat: Arhar Primož
Stadion: Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana
Prenesi zapisnik
Komen
2
:
2
Vodice Šempas Komen, 24.09.23 ob 17.00
Sodnik: Šprager Maj
Pomočnik: Žitko Jure ,Maver Matija
Delegat: Besednjak Aljoša
Stadion: Igrišče Grofovska, Komen
Prenesi zapisnik
Renče
1
:
6
Bistrc IRBIS Renče, 24.09.23 ob 17.00
Sodnik: Bizjak Žiga
Pomočnik: Abram Tine ,Rudolf Matjaž
Delegat: Antolin Rudi
Stadion: Igrišče Renče
Prenesi zapisnik
Galeb Ankaran
2
:
5
Korte Ankaran, 23.09.23 ob 17.00
Sodnik: Pirjevec Andrej
Pomočnik: Knafelc Žiga ,Olenik Alen
Delegat: Knafelc Borut
Stadion: ŠRC Ankaran
Prenesi zapisnik
4. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
prost
:
Korte 30.09.23
Bistrc IRBIS
2
:
0
Galeb Ankaran Ilirska Bistrica, 30.09.23 ob 16.30
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Knafelc Žiga ,Kamnik Blaž
Delegat: Tivold Štefan
Stadion: Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
Prenesi zapisnik
Vodice Šempas
2
:
1
Renče Šempas, 01.10.23 ob 16.00
Sodnik: Lavrenčič Rok
Pomočnik: Krapež Andraž ,Leban Erik
Delegat: Komel Bogdan
Stadion: Igrišče Vodice Šempas
Prenesi zapisnik
Jadran H. Kozina
3
:
1
Komen Krvavi potok, 30.09.23 ob 16.00
Sodnik: Baloš Krajnc Žak
Pomočnik: Olenik Alen ,Grbić Radovan
Delegat: Bole Stojan
Stadion: Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Prenesi zapisnik
Idrija
3
:
1
Košana Idrija, 30.09.23 ob 16.00
Sodnik: Kodrič Aleks
Pomočnik: Rudolf Matjaž ,Peljhan Matjaž
Delegat: Horvat Tomaž
Stadion: Mestni stadion Idrija
Prenesi zapisnik
5. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Košana
:
prost Košana, 07.10.23
Renče
1
:
4
Jadran H. Kozina Renče, 08.10.23 ob 16.00
Sodnik: Rudolf Matjaž
Pomočnik: Leban Erik ,Peljhan Matjaž
Delegat: Komel Bogdan
Stadion: Igrišče Renče
Prenesi zapisnik
Galeb Ankaran
0
:
1
Vodice Šempas Ankaran, 07.10.23 ob 16.00
Sodnik: Šprager Maj
Pomočnik: Knafelc Žiga ,Žitko Jure
Delegat: Horvat Tomaž
Stadion: ŠRC Ankaran
Prenesi zapisnik
Korte
1
:
1
Bistrc IRBIS Izola, 07.10.23 ob 16.00
Sodnik: Kavčič Anej
Pomočnik: Jovičić Slađana ,Hodžić Amir
Delegat: Knafelc Borut
Stadion: Stadion Malija
Prenesi zapisnik
Idrija
2
:
2
Komen Idrija, 07.10.23 ob 16.00
Sodnik: Agić Midjan
Pomočnik: Olenik Alen ,Bole Žan Luka
Delegat: Mozetič Matjaž
Stadion: Mestni stadion Idrija
Prenesi zapisnik
6. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
prost
:
Bistrc IRBIS 14.10.23
Vodice Šempas
1
:
1
Korte Šempas, 13.10.23 ob 19.00
Sodnik: Bubek Alen
Pomočnik: Rudolf Matjaž ,Abdijanović Omer
Delegat: Horvat Tomaž
Stadion: Igrišče Vodice Šempas
Prenesi zapisnik
Jadran H. Kozina
0
:
0
Galeb Ankaran Krvavi potok, 15.10.23 ob 16.00
Sodnik: Franca Kristofer
Pomočnik: Knafelc Žiga ,Grbić Radovan
Delegat: Kranjec Mojmir
Stadion: Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Prenesi zapisnik
Idrija
0
:
0
Renče Idrija, 14.10.23 ob 14.00
Sodnik: Bizjak Žiga
Pomočnik: Leban Patrik ,Kurinčič Marko
Delegat: Jelen Nejc
Stadion: Mestni stadion Idrija
Prenesi zapisnik
Košana
1
:
8
Komen Košana, 14.10.23 ob 13.00
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Kamnik Blaž ,Uršič Dominik
Delegat: Prelc Rok
Stadion: Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana
Prenesi zapisnik
Jadran H. Kozina
0
:
2
Galeb Ankaran Krvavi potok, 25.10.23 ob 18.30
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Bole Žan Luka ,Grbić Radovan
Delegat: Kranjec Mojmir
Stadion: Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Prenesi zapisnik
7. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Komen
:
prost Komen, 21.10.23
Renče
3
:
1
Košana Renče, 22.10.23 ob 15.00
Sodnik: Kodrič Aleks
Pomočnik: Rudolf Matjaž ,Peljhan Matjaž
Delegat: Komel Bogdan
Stadion: Igrišče Renče
Prenesi zapisnik
Galeb Ankaran
5
:
2
Idrija Ankaran, 21.10.23 ob 15.00
Sodnik: Kavčič Anej
Pomočnik: Grbić Radovan ,Uršič Dominik
Delegat: Besednjak Aljoša
Stadion: ŠRC Ankaran
Prenesi zapisnik
Korte
3
:
1
Jadran H. Kozina Izola, 21.10.23 ob 15.00
Sodnik: Šprager Maj
Pomočnik: Olenik Alen ,Agić Midjan
Delegat: Radovanović Mijat
Stadion: Stadion Malija
Prenesi zapisnik
Bistrc IRBIS
1
:
0
Vodice Šempas Ilirska Bistrica, 21.10.23 ob 15.00
Sodnik: Franca Kristofer
Pomočnik: Gornik Nejc ,Bole Žan Luka
Delegat: Stepančič Zdenko
Stadion: Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
Prenesi zapisnik
8. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
prost
:
Vodice Šempas 28.10.23
Jadran H. Kozina
2
:
3
Bistrc IRBIS Krvavi potok, 28.10.23 ob 15.00
Sodnik: Agić Midjan
Pomočnik: Grbić Radovan ,Maver Matija
Delegat: Besednjak Aljoša
Stadion: Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Prenesi zapisnik
Idrija
0
:
1
Korte Idrija, 28.10.23 ob 15.00
Sodnik: Kodrič Aleks
Pomočnik: Leban Erik ,Leban Patrik
Delegat: Koren Stojan
Stadion: Mestni stadion Idrija
Prenesi zapisnik
Košana
2
:
0
Galeb Ankaran Košana, 28.10.23 ob 15.00
Sodnik: Baloš Krajnc Žak
Pomočnik: Franca Kristofer ,Olenik Alen
Delegat: Bole Stojan
Stadion: Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana
Prenesi zapisnik
Komen
2
:
1
Renče Komen, 28.10.23 ob 15.00
Sodnik: Božič Alen
Pomočnik: Abram Tine ,Rudolf Matjaž
Delegat: Kranjec Mojmir
Stadion: Igrišče Grofovska, Komen
Prenesi zapisnik
9. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Renče
:
prost Renče, 04.11.23
Galeb Ankaran
5
:
0
Komen Ankaran, 04.11.23 ob 14.00
Sodnik: Bubek Alen
Pomočnik: Rudolf Matjaž ,Leban Erik
Delegat: Kranjec Mojmir
Stadion: ŠRC Ankaran
Prenesi zapisnik
Korte
2
:
0
Košana Izola, 04.11.23 ob 14.00
Sodnik: Šprager Maj
Pomočnik: Žitko Jure ,Jovičić Slađana
Delegat: Stančin Marko
Stadion: Mestni stadion Izola
Prenesi zapisnik
Bistrc IRBIS
4
:
1
Idrija Podgrad, 05.11.23 ob 14.00
Sodnik: Kavčič Anej
Pomočnik: Grbić Radovan ,Uršič Dominik
Delegat: Knafelc Borut
Stadion: Nogometni ŠC Podgrad
Prenesi zapisnik
Vodice Šempas
2
:
4
Jadran H. Kozina Nova Gorica, 05.11.23 ob 16.00
Sodnik: Bizjak Žiga
Pomočnik: Leban Patrik ,Peljhan Matjaž
Delegat: Sulič Tomaž
Stadion: Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Prenesi zapisnik
10. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
prost
:
Jadran H. Kozina 11.11.23
Vodice Šempas
2
:
1
Idrija Nova Gorica, 12.11.23 ob 17.00
Sodnik: Lavrenčič Rok
Pomočnik: Leban Erik ,Abdijanović Omer
Delegat: Horvat Tomaž
Stadion: Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Prenesi zapisnik
Bistrc IRBIS
1
:
0
Košana Ilirska Bistrica, 11.11.23 ob 14.00
Sodnik: Mušić Haris
Pomočnik: Grbić Radovan ,Matijević Mario
Delegat: Knafelc Borut
Stadion: Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
Prenesi zapisnik
Korte
5
:
2
Komen Piran, 11.11.23 ob 14.00
Sodnik: Šporin Martin
Pomočnik: Baloš Krajnc Žak ,Uršič Dominik
Delegat: Stepančič Zdenko
Stadion: Stadion Pod obzidjem Piran
Prenesi zapisnik
Galeb Ankaran
4
:
1
Renče Ankaran, 11.11.23 ob 14.00
Sodnik: Šprager Maj
Pomočnik: Jovičić Slađana ,Pećanac Đorđe
Delegat: Drolc Leon
Stadion: ŠRC Ankaran
Prenesi zapisnik
11. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Galeb Ankaran
:
prost Ankaran, 18.11.23
Renče
0
:
1
Korte Renče, 19.11.23 ob 14.00
Sodnik: Baloš Krajnc Žak
Pomočnik: Grbić Radovan ,Pećanac Đorđe
Delegat: Komel Otmar
Stadion: Igrišče Renče
Prenesi zapisnik
Komen
0
:
3
Bistrc IRBIS Komen, 19.11.23 ob 14.00
Sodnik: Bubek Alen
Pomočnik: Leban Erik ,Leban Patrik
Delegat: Bole Stojan
Stadion: Igrišče Grofovska, Komen
Prenesi zapisnik
Košana
1
:
0
Vodice Šempas Košana, 18.11.23 ob 14.00
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Knafelc Žiga ,Olenik Alen
Delegat: Dobrun Žiga
Stadion: Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana
Prenesi zapisnik
Idrija
6
:
0
Jadran H. Kozina Idrija, 18.11.23 ob 14.00
Sodnik: Kodrič Aleks
Pomočnik: Rudolf Matjaž ,Leban Patrik
Delegat: Sulič Tomaž
Stadion: Mestni stadion Idrija
Prenesi zapisnik
12. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
prost
:
Idrija 25.11.23
Jadran H. Kozina
1
:
0
Košana Krvavi potok, 25.11.23 ob 14.00
Sodnik: Šporin Martin
Pomočnik: Grbić Radovan ,Kalin Vaneja
Delegat: Drolc Leon
Stadion: Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Prenesi zapisnik
Vodice Šempas
1
:
2
Komen Šempas, 25.11.23 ob 15.00
Sodnik: Kodrič Aleks
Pomočnik: Leban Erik ,Abram Tine
Delegat: Horvat Tomaž
Stadion: Igrišče Vodice Šempas
Prenesi zapisnik
Bistrc IRBIS
1
:
0
Renče Ilirska Bistrica, 25.11.23 ob 14.00
Sodnik: Agić Midjan
Pomočnik: Bole Žan Luka ,Matijević Mario
Delegat: Prelc Rok
Stadion: Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
Prenesi zapisnik
Korte
0
:
2
Galeb Ankaran Izola, 25.11.23 ob 14.00
Sodnik: Šprager Maj
Pomočnik: Žitko Jure ,Požru Tarin
Delegat: Knafelc Borut
Stadion: Stadion Malija
Prenesi zapisnik
13. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Korte
:
prost Izola, 24.02.24
Galeb Ankaran
2
:
4
Bistrc IRBIS Ankaran, 24.02.24 ob 14.00
Sodnik: Baloš Krajnc Žak
Pomočnik: Knafelc Žiga ,Jerman Danijel
Delegat: Drolc Leon
Stadion: ŠRC Ankaran
Prenesi zapisnik
Renče
0
:
0
Vodice Šempas Renče, 25.02.24 ob 14.00
Sodnik: Kodrič Aleks
Pomočnik: Rudolf Matjaž ,Tanović Ariel
Delegat: Sulič Tomaž
Stadion: Igrišče Renče
Prenesi zapisnik
Komen
2
:
0
Jadran H. Kozina Komen, 25.02.24 ob 14.00
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Jovičić Slađana ,Žitko Jure
Delegat: Bole Stojan
Stadion: Igrišče Grofovska, Komen
Prenesi zapisnik
Košana
0
:
1
Idrija Košana, 24.02.24 ob 14.00
Sodnik: Kavčič Anej
Pomočnik: Grbić Radovan ,Kalin Vaneja
Delegat: Prelc Rok
Stadion: Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana
Prenesi zapisnik
14. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
prost
:
Košana 02.03.24
Jadran H. Kozina
2
:
1
Renče Krvavi potok, 02.03.24 ob 14.00
Sodnik: Šporin Martin
Pomočnik: Grbić Radovan ,Pećanac Đorđe
Delegat: Kranjec Mojmir
Stadion: Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Prenesi zapisnik
Vodice Šempas
-
:
-
Galeb Ankaran Šempas, 02.03.24 ob 16.00
Sodnik: Pirjevec Andrej
Pomočnik: Kamnik Blaž ,Uršič Dominik
Delegat: Simčič Batagelj Monika
Stadion: Igrišče Vodice Šempas
Prenesi zapisnik
Bistrc IRBIS
2
:
1
Korte Ilirska Bistrica, 02.03.24 ob 14.00
Sodnik: Mušić Haris
Pomočnik: Bole Žan Luka ,Maver Matija
Delegat: Knafelc Borut
Stadion: Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
Prenesi zapisnik
Komen
2
:
3
Idrija Komen, 03.03.24 ob 15.00
Sodnik: Kodrič Aleks
Pomočnik: Knez Klemen ,Tanović Ariel
Delegat: Stepančič Zdenko
Stadion: Igrišče Grofovska, Komen
Prenesi zapisnik
Vodice Šempas
2
:
3
Galeb Ankaran Ankaran, 17.04.24 ob 18.00
Sodnik: Šprager Maj
Pomočnik: Jovičić Slađana ,Kamnik Blaž
Delegat: Bole Stojan
Stadion: ŠRC Ankaran
Prenesi zapisnik
15. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Bistrc IRBIS
:
prost Ilirska Bistrica, 09.03.24
Korte
-
:
-
Vodice Šempas Izola, 09.03.24 ob 14.00
Sodnik: Franca Kristofer
Pomočnik: Knafelc Žiga ,Jovičić Slađana
Delegat: Kranjec Mojmir
Stadion: Stadion Malija
Prenesi zapisnik
Galeb Ankaran
1
:
0
Jadran H. Kozina Ankaran, 03.04.24 ob 18.30
Sodnik: Baloš Krajnc Žak
Pomočnik: Radovanović Blažo ,Pećanac Đorđe
Delegat: Stepančič Zdenko
Stadion: ŠRC Ankaran
Prenesi zapisnik
Renče
0
:
2
Idrija Nova Gorica, 10.03.24 ob 14.00
Sodnik: Bizjak Žiga
Pomočnik: Tanović Ariel ,Peljhan Matjaž
Delegat: Komel Otmar
Stadion: Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Prenesi zapisnik
Komen
5
:
2
Košana Komen, 03.04.24 ob 17.30
Sodnik: Agić Midjan
Pomočnik: Bole Žan Luka ,Maver Matija
Delegat: Mihalič Damjan
Stadion: Igrišče Grofovska, Komen
Prenesi zapisnik
Korte
5
:
4
Vodice Šempas Izola, 13.03.24 ob 19.00
Sodnik: Božič Nace
Pomočnik: Kamnik Blaž ,Kalin Vaneja
Delegat: Kranjec Mojmir
Stadion: Stadion Malija
Prenesi zapisnik
16. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
prost
:
Komen Komen, 16.03.24
Košana
2
:
0
Renče Košana, 16.03.24 ob 14.00
Sodnik: Kavčič Anej
Pomočnik: Uršič Dominik ,Kalin Vaneja
Delegat: Prelc Rok
Stadion: Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana
Prenesi zapisnik
Idrija
1
:
1
Galeb Ankaran Ankaran, 16.03.24 ob 14.00
Sodnik: Kodrič Aleks
Pomočnik: Abram Tine ,Rudolf Matjaž
Delegat: Rešek Edo
Stadion: ŠRC Ankaran
Prenesi zapisnik
Jadran H. Kozina
0
:
2
Korte Krvavi potok, 16.03.24 ob 14.00
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Gornik Nejc ,Franca Kristofer
Delegat: Tošeski Boris
Stadion: Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Prenesi zapisnik
Vodice Šempas
1
:
2
Bistrc IRBIS Šempas, 17.03.24 ob 16.00
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Žitko Jure ,Maver Matija
Delegat: Horvat Tomaž
Stadion: Igrišče Vodice Šempas
Prenesi zapisnik
17. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Vodice Šempas
:
prost Šempas, 23.03.24
Bistrc IRBIS
5
:
1
Jadran H. Kozina Ilirska Bistrica, 23.03.24 ob 15.00
Sodnik: Šprager Maj
Pomočnik: Kamnik Blaž ,Bole Žan Luka
Delegat: Besednjak Aljoša
Stadion: Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
Prenesi zapisnik
Korte
1
:
1
Idrija Izola, 23.03.24 ob 15.00
Sodnik: Šporin Martin
Pomočnik: Maver Matija ,Agić Midjan
Delegat: Drolc Leon
Stadion: Stadion Malija
Prenesi zapisnik
Galeb Ankaran
3
:
1
Košana Ankaran, 23.03.24 ob 15.00
Sodnik: Kavčič Anej
Pomočnik: Olenik Alen ,Hodžić Amir
Delegat: Knafelc Borut
Stadion: ŠRC Ankaran
Prenesi zapisnik
Renče
0
:
0
Komen Renče, 24.03.24 ob 17.00
Sodnik: Lavrenčič Rok
Pomočnik: Leban Patrik ,Knez Klemen
Delegat: Koren Stojan
Stadion: Igrišče Renče
Prenesi zapisnik
18. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
prost
:
Renče 30.03.24
Komen
1
:
0
Galeb Ankaran Komen, 30.03.24 ob 16.00
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Jovičić Slađana ,Hodžić Amir
Delegat: Mihalič Damjan
Stadion: Igrišče Grofovska, Komen
Prenesi zapisnik
Košana
1
:
1
Korte Košana, 30.03.24 ob 15.00
Sodnik: Agić Midjan
Pomočnik: Bole Žan Luka ,Maver Matija
Delegat: Bole Stojan
Stadion: Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana
Prenesi zapisnik
Idrija
0
:
4
Bistrc IRBIS Idrija, 30.03.24 ob 15.00
Sodnik: Rudolf Matjaž
Pomočnik: Peljhan Matjaž ,Kurinčič Marko
Delegat: Mozetič Matjaž
Stadion: Mestni stadion Idrija
Prenesi zapisnik
Jadran H. Kozina
4
:
3
Vodice Šempas Krvavi potok, 30.03.24 ob 16.00
Sodnik: Baloš Krajnc Žak
Pomočnik: Grbić Radovan ,Dolgan Tjaž
Delegat: Besednjak Aljoša
Stadion: Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Prenesi zapisnik
19. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Jadran H. Kozina
:
prost 06.04.24
Idrija
1
:
0
Vodice Šempas Idrija, 06.04.24 ob 16.00
Sodnik: Bizjak Žiga
Pomočnik: Rudolf Matjaž ,Knez Klemen
Delegat: Kopač Borut
Stadion: Mestni stadion Idrija
Prenesi zapisnik
Košana
1
:
3
Bistrc IRBIS Košana, 06.04.24 ob 17.00
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Olenik Alen ,Kalin Vaneja
Delegat: Knafelc Borut
Stadion: Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana
Prenesi zapisnik
Komen
5
:
3
Korte Komen, 07.04.24 ob 17.00
Sodnik: Šprager Maj
Pomočnik: Radovanović Blažo ,Hodžić Amir
Delegat: Drolc Leon
Stadion: Igrišče Grofovska, Komen
Prenesi zapisnik
Renče
0
:
2
Galeb Ankaran Renče, 07.04.24 ob 15.00
Sodnik: Kavčič Anej
Pomočnik: Uršič Dominik ,Bole Žan Luka
Delegat: Koren Stojan
Stadion: Igrišče Renče
Prenesi zapisnik
20. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
prost
:
Galeb Ankaran 13.04.24
Korte
0
:
1
Renče Izola, 13.04.24 ob 17.00
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Kamnik Blaž ,Jovičić Slađana
Delegat: Mihalič Damjan
Stadion: Stadion Malija
Prenesi zapisnik
Bistrc IRBIS
1
:
0
Komen Ilirska Bistrica, 13.04.24 ob 16.00
Sodnik: Jagunić Patrik
Pomočnik: Gornik Nejc ,Agić Midjan
Delegat: Kranjec Mojmir
Stadion: Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
Prenesi zapisnik
Vodice Šempas
0
:
0
Košana Šempas, 13.04.24 ob 19.00
Sodnik: Pirjevec Andrej
Pomočnik: Mušić Haris ,Knafelc Žiga
Delegat: Jelen Nejc
Stadion: Igrišče Vodice Šempas
Prenesi zapisnik
Jadran H. Kozina
1
:
2
Idrija Krvavi potok, 13.04.24 ob 17.00
Sodnik: Bizjak Žiga
Pomočnik: Abram Tine ,Jug Tadej
Delegat: Tivold Štefan
Stadion: Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Prenesi zapisnik
21. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Idrija
:
prost 20.04.24
Košana
1
:
0
Jadran H. Kozina Košana, 20.04.24 ob 17.00
Sodnik: Jagunić Patrik
Pomočnik: Baloš Krajnc Žak ,Pećanac Đorđe
Delegat: Prelc Rok
Stadion: Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana
Prenesi zapisnik
Komen
4
:
0
Vodice Šempas Komen, 21.04.24 ob 17.00
Sodnik: Bizjak Žiga
Pomočnik: Leban Erik ,Rudolf Matjaž
Delegat: Stančin Marko
Stadion: Igrišče Grofovska, Komen
Prenesi zapisnik
Renče
2
:
2
Bistrc IRBIS Renče, 21.04.24 ob 17.00
Sodnik: Mušić Haris
Pomočnik: Bole Žan Luka ,Maver Matija
Delegat: Simčič Batagelj Monika
Stadion: Igrišče Renče
Prenesi zapisnik
Galeb Ankaran
4
:
0
Korte Ankaran, 20.04.24 ob 17.00
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Jovičić Slađana ,Olenik Alen
Delegat: Dobrun Žiga
Stadion: ŠRC Ankaran
Prenesi zapisnik
22. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
prost
:
Korte 27.04.24
Bistrc IRBIS
3
:
3
Galeb Ankaran Ilirska Bistrica, 27.04.24 ob 17.00
Sodnik: Baloš Krajnc Žak
Pomočnik: Mušić Haris ,Ibrišimović Anel
Delegat: Stepančič Zdenko
Stadion: Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
Prenesi zapisnik
Vodice Šempas
2
:
1
Renče Šempas, 27.04.24 ob 17.00
Sodnik: Agić Midjan
Pomočnik: Maver Matija ,Đaković Luka
Delegat: Simčič Batagelj Monika
Stadion: Igrišče Vodice Šempas
Prenesi zapisnik
Jadran H. Kozina
1
:
0
Komen Krvavi potok, 27.04.24 ob 17.00
Sodnik: Šprager Maj
Pomočnik: Olenik Alen ,Kalin Vaneja
Delegat: Kogej Milan
Stadion: Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Prenesi zapisnik
Idrija
3
:
1
Košana Idrija, 27.04.24 ob 17.00
Sodnik: Kodrič Aleks
Pomočnik: Leban Patrik ,Knez Klemen
Delegat: Jelen Nejc
Stadion: Mestni stadion Idrija
Prenesi zapisnik
23. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Košana
:
prost Košana, 04.05.24
Komen
2
:
2
Idrija Komen, 05.05.24 ob 17.00
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Kamnik Blaž ,Olenik Alen
Delegat: Besednjak Aljoša
Stadion: Igrišče Grofovska, Komen
Prenesi zapisnik
Renče
7
:
0
Jadran H. Kozina Renče, 05.05.24 ob 17.00
Sodnik: Lavrenčič Rok
Pomočnik: Leban Erik ,Knez Klemen
Delegat: Komel Bogdan
Stadion: Igrišče Renče
Prenesi zapisnik
Galeb Ankaran
2
:
0
Vodice Šempas Ankaran, 04.05.24 ob 17.00
Sodnik: Franca Kristofer
Pomočnik: Đaković Luka ,Požru Tarin
Delegat: Stepančič Zdenko
Stadion: ŠRC Ankaran
Prenesi zapisnik
Korte
2
:
2
Bistrc IRBIS Izola, 04.05.24 ob 17.00
Sodnik: Šprager Maj
Pomočnik: Agić Midjan ,Radovanović Blažo
Delegat: Kokolj Andrej
Stadion: Stadion Malija
Prenesi zapisnik
24. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
prost
:
Bistrc IRBIS 11.05.24
Vodice Šempas
1
:
0
Korte Šempas, 10.05.24 ob 19.00
Sodnik: Abdijanović Omer
Pomočnik: Leban Erik ,Knez Klemen
Delegat: Simčič Batagelj Monika
Stadion: Igrišče Vodice Šempas
Prenesi zapisnik
Jadran H. Kozina
1
:
1
Galeb Ankaran Krvavi potok, 11.05.24 ob 17.00
Sodnik: Jagunić Patrik
Pomočnik: Jovičić Slađana ,Bole Žan Luka
Delegat: Mihalič Damjan
Stadion: Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Prenesi zapisnik
Idrija
1
:
2
Renče Idrija, 11.05.24 ob 15.00
Sodnik: Kodrič Aleks
Pomočnik: Rudolf Matjaž ,Leban Patrik
Delegat: Koren Stojan
Stadion: Mestni stadion Idrija
Prenesi zapisnik
Košana
0
:
2
Komen Košana, 11.05.24 ob 17.00
Sodnik: Agić Midjan
Pomočnik: Maver Matija ,Đaković Luka
Delegat: Knafelc Borut
Stadion: Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana
Prenesi zapisnik
25. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Komen
:
prost 18.05.24
Renče
2
:
0
Košana Renče, 19.05.24 ob 15.00
Sodnik: Bubek Alen
Pomočnik: Leban Patrik ,Knez Klemen
Delegat: Simčič Batagelj Monika
Stadion: Igrišče Renče
Prenesi zapisnik
Galeb Ankaran
3
:
1
Idrija Idrija, 18.05.24 ob 17.00
Sodnik: Kavčič Anej
Pomočnik: Kamnik Blaž ,Cah Tomaž
Delegat: Mozetič Matjaž
Stadion: Mestni stadion Idrija
Prenesi zapisnik
Korte
5
:
0
Jadran H. Kozina Izola, 18.05.24 ob 17.00
Sodnik: Šprager Maj
Pomočnik: Kalin Vaneja ,Požru Tarin
Delegat: Komel Bogdan
Stadion: Stadion Malija
Prenesi zapisnik
Bistrc IRBIS
5
:
0
Vodice Šempas Ilirska Bistrica, 18.05.24 ob 17.00
Sodnik: Radovanović Blažo
Pomočnik: Maver Matija ,Đaković Luka
Delegat: Bole Stojan
Stadion: Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
Prenesi zapisnik
26. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
prost
:
Vodice Šempas 25.05.24
Jadran H. Kozina
0
:
6
Bistrc IRBIS Krvavi potok, 25.05.24 ob 19.00
Sodnik: Baloš Krajnc Žak
Pomočnik: Knafelc Žiga ,Hodžić Amir
Delegat: Besednjak Aljoša
Stadion: Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Prenesi zapisnik
Idrija
2
:
0
Korte Idrija, 25.05.24 ob 17.00
Sodnik: Bizjak Žiga
Pomočnik: Leban Patrik ,Jug Tadej
Delegat: Horvat Tomaž
Stadion: Mestni stadion Idrija
Prenesi zapisnik
Košana
0
:
1
Galeb Ankaran Košana, 27.05.24 ob 18.00
Sodnik: Pećanac Đorđe
Pomočnik: Kamnik Blaž ,Bole Žan Luka
Delegat: Radovanović Mijat
Stadion: Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana
Prenesi zapisnik
Komen
0
:
0
Renče Komen, 26.05.24 ob 17.00
Sodnik: Kodrič Aleks
Pomočnik: Rustja Matej ,Peljhan Matjaž
Delegat: Prelc Rok
Stadion: Igrišče Grofovska, Komen
Prenesi zapisnik
27. krog, EPNL 2023/2024
Natisni
Renče
:
prost 01.06.24
Galeb Ankaran
1
:
3
Komen Ankaran, 01.06.24 ob 17.00
Sodnik: Kalin Vaneja
Pomočnik: Jovičić Slađana ,Požru Tarin
Delegat: Mihalič Damjan
Stadion: ŠRC Ankaran
Prenesi zapisnik
Korte
2
:
0
Košana Izola, 31.05.24 ob 19.00
Sodnik: Šporin Martin
Pomočnik: Hodžić Amir ,Cah Tomaž
Delegat: Stepančič Zdenko
Stadion: Stadion Malija
Prenesi zapisnik
Bistrc IRBIS
1
:
1
Idrija Ilirska Bistrica, 01.06.24 ob 16.00
Sodnik: Agić Midjan
Pomočnik: Maver Matija ,Đaković Luka
Delegat: Knafelc Borut
Stadion: Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
Prenesi zapisnik
Vodice Šempas
3
:
1
Jadran H. Kozina Šempas, 01.06.24 ob 17.00
Sodnik: Bizjak Žiga
Pomočnik: Rudolf Matjaž ,Abdijanović Omer
Delegat: Horvat Tomaž
Stadion: Igrišče Vodice Šempas
Prenesi zapisnik