Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

Ni delegiranih delegatov.
 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

24.10.2018
registracija igralce 24.10.2018 193. seje
(PDF, 35 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
7. krog, sobota, 20.10.2018 EPNL U-19
Vipava : Brda  0 : 6 (0 : 3)
Vipava, 20.10.2018 ob 15.00, gledalcev 20
SodnikiKrapež Andraž (Nova Gorica )

Vipava: 1 - Furlan Izak / 08.10.01 (52' 12 - Rupnik Jan), 13 - Gregorič Nik / 23.01.03, 5 - Rojc Miha / 27.09.01, 2 - Gruden Tobija / 30.03.00, 14 - Tomažič Kristjan / 08.09.03 (58' 6 - Bevk Luka), 15 - Šerifović Elmir / 15.04.03 (70' 19 - Fikret Rizvić), 9 - Brankovič Matic / 17.07.00 (58' 16 - Kariž Marijan), 7 - Kompara Matej / 26.01.01 (52' 10 - Stibilj Rok), 20 - Mrevlje Denis / 02.05.00, 8 - Rener Luka / 01.04.01, 11 - Kariž Amadej / 29.03.01

Rezervni igralci: 16 - Kariž Marijan / 29.03.01, 18 - Krašna Toni / 24.03.01, 10 - Stibilj Rok / 09.07.00, 6 - Bevk Luka / 16.09.03, 19 - Fikret Rizvić / 02.07.00, 12 - Rupnik Jan / 13.08.03, 4 - Jerkič Lovro / 05.08.01

Brda: 1 - Prinčič Matevž / 30.04.01, 2 - Devetak Gal Klemen / 16.08.02 (62' 15 - Gorjup Vid), 3 - Kodermac Žiga / 06.07.02 (46' 14 - Bužinel Vasja), 4 - Mavrič Tilen / 18.08.01, 5 - Medvešček Andraž / 20.03.02, 16 - Bratkič Filip / 10.06.02 (46' 18 - Žežlin Matej), 7 - Lukić Marko / 26.07.02 (46' 17 - Iliov Ivan), 8 - Gravnar Tomaž / 16.07.00, 9 - Tavčar Patrik / 16.12.00 (58' 19 - Gorjup Lan), 10 - Torkar Gašper / 01.03.01, 11 - Štekar Matija Maj / 22.07.01

Rezervni igralci: 12 - Skok Oskar / 18.07.02, 14 - Bužinel Vasja / 02.12.02, 15 - Gorjup Vid / 02.09.02, 17 - Iliov Ivan / 19.06.00, 18 - Žežlin Matej / 24.04.02, 19 - Gorjup Lan / 02.09.02

Strelci: 0 : 1 - Lukić Marko (12'), 0 : 2 - Tavčar Patrik (16'), 0 : 3 - Kodermac Žiga (27'), 0 : 4 - Tavčar Patrik (53'), 0 : 5 - Torkar Gašper (58'), 0 : 6 - Iliov Ivan (77')

Rumeni kartoni: Štekar Matija Maj (49')

NK Ilirska Bistrica U-19 : Elta Izola  1 : 5 (0 : 2)
Ilirska Bistrica, 21.10.2018 ob 11.00, gledalcev 10
SodnikiJagunić Patrik (Postojna)

NK Ilirska Bistrica U-19: 12 - Anzelc Jaka / 04.03.03, 14 - Urh Vladimir / 06.04.00, 4 - Krebelj Jurij / 27.05.01, 10 - Križman Matej / 03.10.00 (61' 13 - Božič Adam), 11 - Križman Mark / 18.12.02, 5 - Dovgan Miha / 07.07.01 (36' 17 - Mavrič Žiga), 6 - Berisha Arber / 24.08.03, 3 - Dujc Aljaž / 12.08.02, 19 - Maljavac Tomaž / 03.09.01, 9 - Lavrenčič Denis / 13.06.00, 7 - Vinarci Blerton / 23.12.00

Rezervni igralci: 17 - Mavrič Žiga / 17.05.00, 13 - Božič Adam / 04.04.02

Elta Izola: 1 - Mandalenič Enej / 22.09.01, 2 - Bremec Nick / 13.10.01, 3 - Husarević Davud / 17.12.02 (63' 17 - Ljubec Rene), 4 - Sabadin Tomas / 25.05.01, 5 - Stampfer Enej / 12.01.01, 6 - Baruca Tadej / 29.03.01, 7 - Adili Medin / 14.08.01, 8 - Halkić Ajdin / 02.04.03 (63' 20 - Burdych Jakob), 9 - Rrahmani Arian / 28.04.01 (75' 19 - Subašić Eldin), 10 - Kabashi Egon / 03.10.01, 11 - Mirchovski David / 26.07.02 (63' 18 - Štular Matic)

Rezervni igralci: 17 - Ljubec Rene / 19.02.00, 18 - Štular Matic / 11.09.02, 19 - Subašić Eldin / 30.08.02, 20 - Burdych Jakob / 23.12.01

Strelci: 0 : 1 - Kabashi Egon (11'), 0 : 2 - Halkić Ajdin (43'), 0 : 3 - Rrahmani Arian (57'), 0 : 4 - Rrahmani Arian (72'), 1 : 4 - Maljavac Tomaž (84'), 1 : 5 - Burdych Jakob (90')

Rumeni kartoni: Krebelj Jurij (32'), Lavrenčič Denis (68'),

AH Postojna : TABOR Sežana  0 : 3 (0 : 1)
Postojna, 21.10.2018 ob 12.00, gledalcev 10
SodnikiMušić Haris (Postojna)

AH Postojna: 1 - Tomić Duško / 21.06.03, 9 - Ojalan Alothman / 31.12.00 (80' 15 - Golić Ismet), 11 - Terstena Behar / 04.03.03, 6 - Valenčič Miha / 28.08.00, 5 - Majcen Maj / 14.06.03 (46' 14 - Korlat Sanel), 7 - Stanković Damjan / 30.04.02, 10 - Agić Midjan / 12.09.02, 8 - Sodja Žan / 23.11.00, 16 - Rupnik Jaka / 05.09.01 (65' 21 - Hrvatin Miha), 3 - Aliu Juled / 17.01.03, 20 - Želko Jakob / 24.02.03 (65' 19 - Rešeta David)

Rezervni igralci: 19 - Rešeta David / 30.01.03, 14 - Korlat Sanel / 16.01.01, 15 - Golić Ismet / 04.01.01, 21 - Hrvatin Miha / 21.08.03

TABOR Sežana: 1 - Grabar Rok / 04.08.00, 2 - Ćumurdžić Tilen / 18.02.01, 3 - Stojiljković David / 19.04.01, 4 - Gajšak Teo / 16.12.02, 5 - Verč Andraž / 09.11.01 (75' 16 - Čermelj Jan), 6 - Markočič Rok / 13.11.01 (65' 14 - Vuleta Luka), 7 - Simić Saša / 11.09.01 (52' 15 - Malalan Nikolaj), 8 - Ceglar Žiga / 06.01.01, 9 - Malalan Aleksander / 12.12.00 (70' 13 - Žnidarčič Jurij), 10 - Bratina Mark / 23.12.00, 11 - Destani Ermal / 21.06.01 (56' 17 - Balić Anel)

Rezervni igralci: 12 - Perhavec Manuel / 02.03.00, 13 - Žnidarčič Jurij / 24.07.01, 14 - Vuleta Luka / 19.04.01, 15 - Malalan Nikolaj / 12.12.00, 16 - Čermelj Jan / 31.05.02, 17 - Balić Anel / 07.03.02

Strelci: 0 : 1 - Ceglar Žiga (23'), 0 : 2 - Bratina Mark (71'), 0 : 3 - Balić Anel (89')

Rumeni kartoni: Sodja Žan (48'),


Zadnje spremembe: 21.10.2018, 15:07
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma