Tekmovanja

 
Celoten razpored
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

13.02.2020
registracija igralce 13.02.2020 231. seje
(PDF, 38 kb)

Vodja tekmovanja

Darko Ćavar

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Lestvica strelcev

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
3. krog, 12.02.2020 3. torneo Transfrontaliero U-15
Vuleta Mark Železničar Divača   5
Mačak Lucas Koper   4
Iveljić Ivan Jadran Dekani   4
Paulini Francesco San Luigi Calcio   3
Huremović Alan Jadran Dekani   3
Feutseu Takotcheng Pharel San Giovanni   3
Zaffimamy Eddy San Giovanni   3
Balestier Domenico San Luigi Calcio   3
Kefert Nikolas Koper   3
Predonzani Tommaso Roianese   3 (1)
Galamić Željko Izola   2
Vagelli Filippo San Luigi Calcio   2
Viola Francesco San Luigi Calcio   2
Bibaj Eduart Trieste Calcio   2
Žabkar Žan Koper   2
Mondo Matteo Trieste Calcio   2
Žigart Maj Koper   2
Sinagoga Vincenzo TS & FVG Football Academy   2
Benkhelifa Tarek San Luigi Calcio   2
Cappelli Samuele San Luigi Calcio   2 (1)
Veber Matjaž Koper   1
Zadkovič Thomas Koper   1
Cvikl Pišot Jadran Dekani   1
Vallon Michele San Luigi Calcio   1
Zivanovic Aleksa San Luigi Calcio   1
Petrović Ognjen Izola   1
Sopaj Sadri Jadran Dekani   1
Carretti Andrea Trieste Calcio   1
Burlo Gioele TS & FVG Football Academy   1
Franchi Michele Roianese   1

Zadnje spremembe: 14.02.2020, 15:22
  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Registracija igralcev
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma