Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

14.10.2019
registracija igralce 14.10.2019 220. seje
(PDF, 38 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Razpored tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
6. krog: sobota, 12.10.2019 EPNL 2019/2020
Ilirska Bistrica, Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica: sobota, 12.10.2019 ob 15.00
Sodniki Radujko Aleksander, Radujko Đorđe, Stopar Petra
Delegat Drolc Leon
Izola, Stadion Malija: sobota, 12.10.2019 ob 15.00
Sodniki Bissachi Kole Aleksandar, Cerovac Daniel, Žitko Jure
Delegat Zebec Srečko
Piran, Stadion Pod obzidjem Piran: sobota, 12.10.2019 ob 15.00
Sodniki Kristofer Franca, Jovičić Slađana, Blas Blake Wayne
Delegat Knafelc Borut
Ankaran, ŠRC Ankaran: sobota, 12.10.2019 ob 15.00
Sodniki Mušić Haris, Grbić Radovan, Panić Nemanja
ŠD Ankaran : JADRAN Hrpelje-Kozina
Delegat Gustinčič Iztok
Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT: sobota, 12.10.2019 ob 19.00
Sodniki Kavčič Andraž, Leban Erik, Mask Sara
Boreas Ajdovščina : Cerknica
Delegat Komel Bogdan
Postojna, Športni park Postojna: nedelja, 13.10.2019 ob 15.00
Sodniki Lavrenčič Rok, Krapež Andraž, Elezović Risto
FC Postojna : Ilirska Bistrica
Delegat Bole Stojan




Zadnje spremembe: 11.10.2019, 15:03
  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma