Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

18.09.2019
registracija igralce 18.09.2019 217. seje
(PDF, 35 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Razpored tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
2. krog: sobota, 14.09.2019 EPNL
Piran, Stadion Pod obzidjem Piran: sobota, 14.09.2019 ob 16.30
Sodniki Radujko Aleksander, Grbić Radovan, Radujko Đorđe
Delegat Tomljanović Davor
Ankaran, ŠRC Ankaran: sobota, 14.09.2019 ob 16.30
Sodniki Kristofer Franca, Jovičić Slađana, Blas Blake Wayne
ŠD Ankaran : Komen
Delegat Knafelc Borut
Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica: sobota, 14.09.2019 ob 16.30
Sodniki Kavčič Andraž, Jug Tadej, Mask Sara
Delegat Ausec Dejan
Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok: sobota, 14.09.2019 ob 16.30
Sodniki Lavrenčič Rok, Leban Patrik, Kurinčič Marko
JADRAN Hrpelje-Kozina : Ilirska Bistrica
Delegat Drolc Leon
Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT: sobota, 14.09.2019 ob 19.00
Sodniki Leban Erik, Bensa Uroš, Krapež Andraž
Boreas Ajdovščina : Plama Podgrad
Delegat Mozetič Matjaž
Postojna, Športni park Postojna: nedelja, 15.09.2019 ob 16.30
Sodniki Pirjevec Andrej, Gornik Nejc, Jerman Simon
Postojna : Korte
Delegat Kokolj Andrej




Zadnje spremembe: 11.09.2019, 13:25
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma