Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

10.12.2019
registracija igralce 10.12.2019 228. seje

Vodja tekmovanja

Darko Ćavar

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 15.09.2019 Liga MNZ Koper U-13
Koper B : prost  
Izola : Koper A  
Jadran Dekani Beli : Jadran Dekani Plavi  
Tabor Sežana A : Proteus  
Komen : Postojna  
Cerknica : Tabor Sežana B  
Koper U12 : Bistrc  
Gažon : Izola U12  
Portorož Piran : NŠ Ankaran  
2. krog, 22.09.2019 Liga MNZ Koper U-13
prost : NŠ Ankaran  
Izola U12 : Portorož Piran  
Bistrc : Gažon  
Tabor Sežana B : Koper U12  
Postojna : Cerknica  
Proteus : Komen  
Jadran Dekani Plavi : Tabor Sežana A  
Koper A : Jadran Dekani Beli  
Koper B : Izola  
3. krog, 29.09.2019 Liga MNZ Koper U-13
Izola : prost  
Jadran Dekani Beli : Koper B  
Tabor Sežana A : Koper A  
Komen : Jadran Dekani Plavi  
Cerknica : Proteus  
Koper U12 : Postojna  
Gažon : Tabor Sežana B  
Portorož Piran : Bistrc  
NŠ Ankaran : Izola U12  
4. krog, 06.10.2019 Liga MNZ Koper U-13
prost : Izola U12  
Bistrc : NŠ Ankaran  
Tabor Sežana B : Portorož Piran  
Postojna : Gažon  
Proteus : Koper U12  
Jadran Dekani Plavi : Cerknica  
Koper A : Komen  
Koper B : Tabor Sežana A  
Izola : Jadran Dekani Beli  
5. krog, 13.10.2019 Liga MNZ Koper U-13
Jadran Dekani Beli : prost  
Tabor Sežana A : Izola  
Komen : Koper B  
Cerknica : Koper A  
Koper U12 : Jadran Dekani Plavi  
Gažon : Proteus  
Portorož Piran : Postojna  
NŠ Ankaran : Tabor Sežana B  
Izola U12 : Bistrc  
6. krog, 20.10.2019 Liga MNZ Koper U-13
prost : Bistrc  
Tabor Sežana B : Izola U12  
Postojna : NŠ Ankaran  
Proteus : Portorož Piran  
Jadran Dekani Plavi : Gažon  
Koper A : Koper U12  
Koper B : Cerknica  
Izola : Komen  
Jadran Dekani Beli : Tabor Sežana A  
7. krog, 03.11.2019 Liga MNZ Koper U-13
Tabor Sežana A : prost  
Komen : Jadran Dekani Beli  
Cerknica : Izola  
Koper U12 : Koper B  
Gažon : Koper A  
Portorož Piran : Jadran Dekani Plavi  
NŠ Ankaran : Proteus  
Izola U12 : Postojna  
Bistrc : Tabor Sežana B  
8. krog, 10.11.2019 Liga MNZ Koper U-13
prost : Tabor Sežana B  
Postojna : Bistrc  
Proteus : Izola U12  
Jadran Dekani Plavi : NŠ Ankaran  
Koper A : Portorož Piran  
Koper B : Gažon  
Izola : Koper U12  
Jadran Dekani Beli : Cerknica  
Tabor Sežana A : Komen  
9. krog, 17.11.2019 Liga MNZ Koper U-13
Komen : prost  
Cerknica : Tabor Sežana A  
Koper U12 : Jadran Dekani Beli  
Gažon : Izola  
Portorož Piran : Koper B  
NŠ Ankaran : Koper A  
Izola U12 : Jadran Dekani Plavi  
Bistrc : Proteus  
Tabor Sežana B : Postojna  
10. krog, 24.11.2019 Liga MNZ Koper U-13
prost : Postojna  
Proteus : Tabor Sežana B  
Jadran Dekani Plavi : Bistrc  
Koper A : Izola U12  
Koper B : NŠ Ankaran  
Izola : Portorož Piran  
Jadran Dekani Beli : Gažon  
Tabor Sežana A : Koper U12  
Komen : Cerknica  
11. krog, 01.12.2019 Liga MNZ Koper U-13
Cerknica : prost  
Koper U12 : Komen  
Gažon : Tabor Sežana A  
Portorož Piran : Jadran Dekani Beli  
NŠ Ankaran : Izola  
Izola U12 : Koper B  
Bistrc : Koper A  
Tabor Sežana B : Jadran Dekani Plavi  
Postojna : Proteus  
12. krog, 01.03.2020 Liga MNZ Koper U-13
prost : Proteus  
Jadran Dekani Plavi : Postojna  
Koper A : Tabor Sežana B  
Koper B : Bistrc  
Izola : Izola U12  
Jadran Dekani Beli : NŠ Ankaran  
Tabor Sežana A : Portorož Piran  
Komen : Gažon  
Cerknica : Koper U12  
13. krog, 08.03.2020 Liga MNZ Koper U-13
Koper U12 : prost  
Gažon : Cerknica  
Portorož Piran : Komen  
NŠ Ankaran : Tabor Sežana A  
Izola U12 : Jadran Dekani Beli  
Bistrc : Izola  
Tabor Sežana B : Koper B  
Postojna : Koper A  
Proteus : Jadran Dekani Plavi  
14. krog, 15.03.2020 Liga MNZ Koper U-13
prost : Jadran Dekani Plavi  
Koper A : Proteus  
Koper B : Postojna  
Izola : Tabor Sežana B  
Jadran Dekani Beli : Bistrc  
Tabor Sežana A : Izola U12  
Komen : NŠ Ankaran  
Cerknica : Portorož Piran  
Koper U12 : Gažon  
15. krog, 22.03.2020 Liga MNZ Koper U-13
Gažon : prost  
Portorož Piran : Koper U12  
NŠ Ankaran : Cerknica  
Izola U12 : Komen  
Bistrc : Tabor Sežana A  
Tabor Sežana B : Jadran Dekani Beli  
Postojna : Izola  
Proteus : Koper B  
Jadran Dekani Plavi : Koper A  
16. krog, 29.03.2020 Liga MNZ Koper U-13
prost : Koper A  
Koper B : Jadran Dekani Plavi  
Izola : Proteus  
Jadran Dekani Beli : Postojna  
Tabor Sežana A : Tabor Sežana B  
Komen : Bistrc  
Cerknica : Izola U12  
Koper U12 : NŠ Ankaran  
Gažon : Portorož Piran  
17. krog, 05.04.2020 Liga MNZ Koper U-13
Portorož Piran : prost  
NŠ Ankaran : Gažon  
Izola U12 : Koper U12  
Bistrc : Cerknica  
Tabor Sežana B : Komen  
Postojna : Tabor Sežana A  
Proteus : Jadran Dekani Beli  
Jadran Dekani Plavi : Izola  
Koper A : Koper B  

Zadnje spremembe: 15.09.2019, 19:22
  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Registracija igralcev
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma