Tekmovanja

 
Celoten razpored
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

18.09.2019
registracija igralce 18.09.2019 217. seje
(PDF, 35 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 15.09.2019 Liga MNZ Koper U-13
Koper B : prost  
Izola : Koper A  
Jadran Dekani Beli : Jadran Dekani Plavi  
Tabor Sežana A : Proteus  
Komen : Postojna  
Cerknica : Tabor Sežana B  
Koper U12 : Bistrc  
Gažon : Izola U12  
Portorož Piran : NŠ Ankaran  
2. krog, 22.09.2019 Liga MNZ Koper U-13
prost : NŠ Ankaran  
Izola U12 : Portorož Piran  
Bistrc : Gažon  
Tabor Sežana B : Koper U12  
Postojna : Cerknica  
Proteus : Komen  
Jadran Dekani Plavi : Tabor Sežana A  
Koper A : Jadran Dekani Beli  
Koper B : Izola  
3. krog, 29.09.2019 Liga MNZ Koper U-13
Izola : prost  
Jadran Dekani Beli : Koper B  
Tabor Sežana A : Koper A  
Komen : Jadran Dekani Plavi  
Cerknica : Proteus  
Koper U12 : Postojna  
Gažon : Tabor Sežana B  
Portorož Piran : Bistrc  
NŠ Ankaran : Izola U12  
4. krog, 06.10.2019 Liga MNZ Koper U-13
prost : Izola U12  
Bistrc : NŠ Ankaran  
Tabor Sežana B : Portorož Piran  
Postojna : Gažon  
Proteus : Koper U12  
Jadran Dekani Plavi : Cerknica  
Koper A : Komen  
Koper B : Tabor Sežana A  
Izola : Jadran Dekani Beli  
5. krog, 13.10.2019 Liga MNZ Koper U-13
Jadran Dekani Beli : prost  
Tabor Sežana A : Izola  
Komen : Koper B  
Cerknica : Koper A  
Koper U12 : Jadran Dekani Plavi  
Gažon : Proteus  
Portorož Piran : Postojna  
NŠ Ankaran : Tabor Sežana B  
Izola U12 : Bistrc  
6. krog, 20.10.2019 Liga MNZ Koper U-13
prost : Bistrc  
Tabor Sežana B : Izola U12  
Postojna : NŠ Ankaran  
Proteus : Portorož Piran  
Jadran Dekani Plavi : Gažon  
Koper A : Koper U12  
Koper B : Cerknica  
Izola : Komen  
Jadran Dekani Beli : Tabor Sežana A  
7. krog, 03.11.2019 Liga MNZ Koper U-13
Tabor Sežana A : prost  
Komen : Jadran Dekani Beli  
Cerknica : Izola  
Koper U12 : Koper B  
Gažon : Koper A  
Portorož Piran : Jadran Dekani Plavi  
NŠ Ankaran : Proteus  
Izola U12 : Postojna  
Bistrc : Tabor Sežana B  
8. krog, 10.11.2019 Liga MNZ Koper U-13
prost : Tabor Sežana B  
Postojna : Bistrc  
Proteus : Izola U12  
Jadran Dekani Plavi : NŠ Ankaran  
Koper A : Portorož Piran  
Koper B : Gažon  
Izola : Koper U12  
Jadran Dekani Beli : Cerknica  
Tabor Sežana A : Komen  
9. krog, 17.11.2019 Liga MNZ Koper U-13
Komen : prost  
Cerknica : Tabor Sežana A  
Koper U12 : Jadran Dekani Beli  
Gažon : Izola  
Portorož Piran : Koper B  
NŠ Ankaran : Koper A  
Izola U12 : Jadran Dekani Plavi  
Bistrc : Proteus  
Tabor Sežana B : Postojna  
10. krog, 24.11.2019 Liga MNZ Koper U-13
prost : Postojna  
Proteus : Tabor Sežana B  
Jadran Dekani Plavi : Bistrc  
Koper A : Izola U12  
Koper B : NŠ Ankaran  
Izola : Portorož Piran  
Jadran Dekani Beli : Gažon  
Tabor Sežana A : Koper U12  
Komen : Cerknica  
11. krog, 01.12.2019 Liga MNZ Koper U-13
Cerknica : prost  
Koper U12 : Komen  
Gažon : Tabor Sežana A  
Portorož Piran : Jadran Dekani Beli  
NŠ Ankaran : Izola  
Izola U12 : Koper B  
Bistrc : Koper A  
Tabor Sežana B : Jadran Dekani Plavi  
Postojna : Proteus  
12. krog, 01.03.2020 Liga MNZ Koper U-13
prost : Proteus  
Jadran Dekani Plavi : Postojna  
Koper A : Tabor Sežana B  
Koper B : Bistrc  
Izola : Izola U12  
Jadran Dekani Beli : NŠ Ankaran  
Tabor Sežana A : Portorož Piran  
Komen : Gažon  
Cerknica : Koper U12  
13. krog, 08.03.2020 Liga MNZ Koper U-13
Koper U12 : prost  
Gažon : Cerknica  
Portorož Piran : Komen  
NŠ Ankaran : Tabor Sežana A  
Izola U12 : Jadran Dekani Beli  
Bistrc : Izola  
Tabor Sežana B : Koper B  
Postojna : Koper A  
Proteus : Jadran Dekani Plavi  
14. krog, 15.03.2020 Liga MNZ Koper U-13
prost : Jadran Dekani Plavi  
Koper A : Proteus  
Koper B : Postojna  
Izola : Tabor Sežana B  
Jadran Dekani Beli : Bistrc  
Tabor Sežana A : Izola U12  
Komen : NŠ Ankaran  
Cerknica : Portorož Piran  
Koper U12 : Gažon  
15. krog, 22.03.2020 Liga MNZ Koper U-13
Gažon : prost  
Portorož Piran : Koper U12  
NŠ Ankaran : Cerknica  
Izola U12 : Komen  
Bistrc : Tabor Sežana A  
Tabor Sežana B : Jadran Dekani Beli  
Postojna : Izola  
Proteus : Koper B  
Jadran Dekani Plavi : Koper A  
16. krog, 29.03.2020 Liga MNZ Koper U-13
prost : Koper A  
Koper B : Jadran Dekani Plavi  
Izola : Proteus  
Jadran Dekani Beli : Postojna  
Tabor Sežana A : Tabor Sežana B  
Komen : Bistrc  
Cerknica : Izola U12  
Koper U12 : NŠ Ankaran  
Gažon : Portorož Piran  
17. krog, 05.04.2020 Liga MNZ Koper U-13
Portorož Piran : prost  
NŠ Ankaran : Gažon  
Izola U12 : Koper U12  
Bistrc : Cerknica  
Tabor Sežana B : Komen  
Postojna : Tabor Sežana A  
Proteus : Jadran Dekani Beli  
Jadran Dekani Plavi : Izola  
Koper A : Koper B  

Zadnje spremembe: 15.09.2019, 19:22
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma