Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

13.02.2020
registracija igralce 13.02.2020 231. seje
(PDF, 38 kb)

Vodja tekmovanja

Darko Ćavar

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 13.09.2019 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
Tabor Sežana A : Košana  
NK Jadran Železničar : Proteus  
NK Železničar Divača : NŠ Ankaran  
Komen : Rakek  
Korte : Tabor Sežana B  
2. krog, 20.09.2019 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
Košana : Tabor Sežana B  
Rakek : Korte  
NŠ Ankaran : Komen  
Proteus : NK Železničar Divača  
Tabor Sežana A : NK Jadran Železničar  
3. krog, 27.09.2019 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
NK Jadran Železničar : Košana  
NK Železničar Divača : Tabor Sežana A  
Komen : Proteus  
Korte : NŠ Ankaran  
Tabor Sežana B : Rakek  
4. krog, 04.10.2019 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
Košana : Rakek  
NŠ Ankaran : Tabor Sežana B  
Proteus : Korte  
Tabor Sežana A : Komen  
NK Jadran Železničar : NK Železničar Divača  
5. krog, 11.10.2019 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
NK Železničar Divača : Košana  
Komen : NK Jadran Železničar  
Korte : Tabor Sežana A  
Tabor Sežana B : Proteus  
Rakek : NŠ Ankaran  
6. krog, 18.10.2019 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
Košana : NŠ Ankaran  
Proteus : Rakek  
Tabor Sežana A : Tabor Sežana B  
NK Jadran Železničar : Korte  
NK Železničar Divača : Komen  
7. krog, 08.11.2019 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
Komen : Košana  
Korte : NK Železničar Divača  
Tabor Sežana B : NK Jadran Železničar  
Rakek : Tabor Sežana A  
NŠ Ankaran : Proteus  
8. krog, 15.11.2019 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
Košana : Proteus  
Tabor Sežana A : NŠ Ankaran  
NK Jadran Železničar : Rakek  
NK Železničar Divača : Tabor Sežana B  
Komen : Korte  
9. krog, 22.11.2019 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
Korte : Košana  
Tabor Sežana B : Komen  
Rakek : NK Železničar Divača  
NŠ Ankaran : NK Jadran Železničar  
Proteus : Tabor Sežana A  
10. krog, 06.03.2020 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
Tabor Sežana A : prost  
NK Jadran Železničar : Jadran Dekani  
NK Železničar Divača : Košana  
Komen : Proteus  
Korte : NŠ Ankaran  
Tabor Sežana B : Rakek  
11. krog, 13.03.2020 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
prost : Rakek  
NŠ Ankaran : Tabor Sežana B  
Proteus : Korte  
Košana : Komen  
Jadran Dekani : NK Železničar Divača  
Tabor Sežana A : NK Jadran Železničar  
12. krog, 20.03.2020 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
NK Jadran Železničar : prost  
NK Železničar Divača : Tabor Sežana A  
Komen : Jadran Dekani  
Korte : Košana  
Tabor Sežana B : Proteus  
Rakek : NŠ Ankaran  
13. krog, 27.03.2020 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
prost : NŠ Ankaran  
Proteus : Rakek  
Košana : Tabor Sežana B  
Jadran Dekani : Korte  
Tabor Sežana A : Komen  
NK Jadran Železničar : NK Železničar Divača  
14. krog, 03.04.2020 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
NK Železničar Divača : prost  
Komen : NK Jadran Železničar  
Korte : Tabor Sežana A  
Tabor Sežana B : Jadran Dekani  
Rakek : Košana  
NŠ Ankaran : Proteus  
15. krog, 10.04.2020 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
prost : Proteus  
Košana : NŠ Ankaran  
Jadran Dekani : Rakek  
Tabor Sežana A : Tabor Sežana B  
NK Jadran Železničar : Korte  
NK Železničar Divača : Komen  
16. krog, 17.04.2020 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
Komen : prost  
Korte : NK Železničar Divača  
Tabor Sežana B : NK Jadran Železničar  
Rakek : Tabor Sežana A  
NŠ Ankaran : Jadran Dekani  
Proteus : Košana  
17. krog, 08.05.2020 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
prost : Košana  
Jadran Dekani : Proteus  
Tabor Sežana A : NŠ Ankaran  
NK Jadran Železničar : Rakek  
NK Železničar Divača : Tabor Sežana B  
Komen : Korte  
18. krog, 15.05.2020 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
Korte : prost  
Tabor Sežana B : Komen  
Rakek : NK Železničar Divača  
NŠ Ankaran : NK Jadran Železničar  
Proteus : Tabor Sežana A  
Košana : Jadran Dekani  
19. krog, 22.05.2020 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
prost : Jadran Dekani  
Tabor Sežana A : Košana  
NK Jadran Železničar : Proteus  
NK Železničar Divača : NŠ Ankaran  
Komen : Rakek  
Korte : Tabor Sežana B  
20. krog, 29.05.2020 Liga MNZ Koper U-11B 2019/20
Tabor Sežana B : prost  
Rakek : Korte  
NŠ Ankaran : Komen  
Proteus : NK Železničar Divača  
Košana : NK Jadran Železničar  
Jadran Dekani : Tabor Sežana A  

Zadnje spremembe: 13.02.2020, 18:24
  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Registracija igralcev
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma