Tekmovanja

 
Celoten razpored
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

14.11.2019
registracija igralce 14.11.2019 225. seje
(PDF, 33 kb)

Vodja tekmovanja

Darko Ćavar

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 14.09.2019 Liga MNZ Koper U-11 A
Koper A : Jadran Dekani  
Portorož Piran : Branik Šmarje  
Cerknica : Postojna  
Izola : Bistrc  
Koper U10 : Koper B  
2. krog, 21.09.2019 Liga MNZ Koper U-11 A
Jadran Dekani : Koper B  
Bistrc : Koper U10  
Postojna : Izola  
Branik Šmarje : Cerknica  
Koper A : Portorož Piran  
3. krog, 28.09.2019 Liga MNZ Koper U-11 A
Portorož Piran : Jadran Dekani  
Cerknica : Koper A  
Izola : Branik Šmarje  
Koper U10 : Postojna  
Koper B : Bistrc  
4. krog, 05.10.2019 Liga MNZ Koper U-11 A
Jadran Dekani : Bistrc  
Postojna : Koper B  
Branik Šmarje : Koper U10  
Koper A : Izola  
Portorož Piran : Cerknica  
5. krog, 12.10.2019 Liga MNZ Koper U-11 A
Cerknica : Jadran Dekani  
Izola : Portorož Piran  
Koper U10 : Koper A  
Koper B : Branik Šmarje  
Bistrc : Postojna  
6. krog, 19.10.2019 Liga MNZ Koper U-11 A
Jadran Dekani : Postojna  
Branik Šmarje : Bistrc  
Koper A : Koper B  
Portorož Piran : Koper U10  
Cerknica : Izola  
7. krog, 02.11.2019 Liga MNZ Koper U-11 A
Izola : Jadran Dekani  
Koper U10 : Cerknica  
Koper B : Portorož Piran  
Bistrc : Koper A  
Postojna : Branik Šmarje  
8. krog, 09.11.2019 Liga MNZ Koper U-11 A
Jadran Dekani : Branik Šmarje  
Koper A : Postojna  
Portorož Piran : Bistrc  
Cerknica : Koper B  
Izola : Koper U10  
9. krog, 16.11.2019 Liga MNZ Koper U-11 A
Koper U10 : Jadran Dekani  
Koper B : Izola  
Bistrc : Cerknica  
Postojna : Portorož Piran  
Branik Šmarje : Koper A  
10. krog, 14.03.2020 Liga MNZ Koper U-11 A
Jadran Dekani : Koper A  
Branik Šmarje : Portorož Piran  
Postojna : Cerknica  
Bistrc : Izola  
Koper B : Koper U10  
11. krog, 21.03.2020 Liga MNZ Koper U-11 A
Koper B : Jadran Dekani  
Koper U10 : Bistrc  
Izola : Postojna  
Cerknica : Branik Šmarje  
Portorož Piran : Koper A  
12. krog, 28.03.2020 Liga MNZ Koper U-11 A
Jadran Dekani : Portorož Piran  
Koper A : Cerknica  
Branik Šmarje : Izola  
Postojna : Koper U10  
Bistrc : Koper B  
13. krog, 04.04.2020 Liga MNZ Koper U-11 A
Bistrc : Jadran Dekani  
Koper B : Postojna  
Koper U10 : Branik Šmarje  
Izola : Koper A  
Cerknica : Portorož Piran  
14. krog, 11.04.2020 Liga MNZ Koper U-11 A
Jadran Dekani : Cerknica  
Portorož Piran : Izola  
Koper A : Koper U10  
Branik Šmarje : Koper B  
Postojna : Bistrc  
15. krog, 18.04.2020 Liga MNZ Koper U-11 A
Postojna : Jadran Dekani  
Bistrc : Branik Šmarje  
Koper B : Koper A  
Koper U10 : Portorož Piran  
Izola : Cerknica  
16. krog, 09.05.2020 Liga MNZ Koper U-11 A
Jadran Dekani : Izola  
Cerknica : Koper U10  
Portorož Piran : Koper B  
Koper A : Bistrc  
Branik Šmarje : Postojna  
17. krog, 16.05.2020 Liga MNZ Koper U-11 A
Branik Šmarje : Jadran Dekani  
Postojna : Koper A  
Bistrc : Portorož Piran  
Koper B : Cerknica  
Koper U10 : Izola  
18. krog, 23.05.2020 Liga MNZ Koper U-11 A
Jadran Dekani : Koper U10  
Izola : Koper B  
Cerknica : Bistrc  
Portorož Piran : Postojna  
Koper A : Branik Šmarje  

Zadnje spremembe: 02.09.2019, 15:26
  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma