Tekmovanja

 
Celoten razpored
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

14.11.2019
registracija igralce 14.11.2019 225. seje
(PDF, 33 kb)

Vodja tekmovanja

Darko Ćavar

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 30.09.2019 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
Koper U8 A : NŠ Ankaran  
Jadran Dekani : Branik Šmarje  
Koper U8 B : Izola  
Korte : Tabor Sežana B  
Cerknica : Portorož Piran  
Tabor Sežana : Koper U9 B  
FC Postojna : Jadran Dekani B  
ŠD Ankaran : Koper U9 A  
2. krog, 07.10.2019 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
NŠ Ankaran : Koper U9 A  
Jadran Dekani B : ŠD Ankaran  
Koper U9 B : FC Postojna  
Portorož Piran : Tabor Sežana  
Tabor Sežana B : Cerknica  
Izola : Korte  
Branik Šmarje : Koper U8 B  
Koper U8 A : Jadran Dekani  
3. krog, 14.10.2019 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
Jadran Dekani : NŠ Ankaran  
Koper U8 B : Koper U8 A  
Korte : Branik Šmarje  
Cerknica : Izola  
Tabor Sežana : Tabor Sežana B  
FC Postojna : Portorož Piran  
ŠD Ankaran : Koper U9 B  
Koper U9 A : Jadran Dekani B  
4. krog, 21.10.2019 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
NŠ Ankaran : Jadran Dekani B  
Koper U9 B : Koper U9 A  
Portorož Piran : ŠD Ankaran  
Tabor Sežana B : FC Postojna  
Izola : Tabor Sežana  
Branik Šmarje : Cerknica  
Koper U8 A : Korte  
Jadran Dekani : Koper U8 B  
5. krog, 04.11.2019 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
Koper U8 B : NŠ Ankaran  
Korte : Jadran Dekani  
Cerknica : Koper U8 A  
Tabor Sežana : Branik Šmarje  
FC Postojna : Izola  
ŠD Ankaran : Tabor Sežana B  
Koper U9 A : Portorož Piran  
Jadran Dekani B : Koper U9 B  
6. krog, 11.11.2019 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
NŠ Ankaran : Koper U9 B  
Portorož Piran : Jadran Dekani B  
Tabor Sežana B : Koper U9 A  
Izola : ŠD Ankaran  
Branik Šmarje : FC Postojna  
Koper U8 A : Tabor Sežana  
Jadran Dekani : Cerknica  
Koper U8 B : Korte  
7. krog, 18.11.2019 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
Korte : NŠ Ankaran  
Cerknica : Koper U8 B  
Tabor Sežana : Jadran Dekani  
FC Postojna : Koper U8 A  
ŠD Ankaran : Branik Šmarje  
Koper U9 A : Izola  
Jadran Dekani B : Tabor Sežana B  
Koper U9 B : Portorož Piran  
8. krog, 16.03.2020 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
NŠ Ankaran : Portorož Piran  
Tabor Sežana B : Koper U9 B  
Izola : Jadran Dekani B  
Branik Šmarje : Koper U9 A  
Koper U8 A : ŠD Ankaran  
Jadran Dekani : FC Postojna  
Koper U8 B : Tabor Sežana  
Korte : Cerknica  
9. krog, 23.03.2020 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
Cerknica : NŠ Ankaran  
Tabor Sežana : Korte  
FC Postojna : Koper U8 B  
ŠD Ankaran : Jadran Dekani  
Koper U9 A : Koper U8 A  
Jadran Dekani B : Branik Šmarje  
Koper U9 B : Izola  
Portorož Piran : Tabor Sežana B  
10. krog, 30.03.2020 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
NŠ Ankaran : Tabor Sežana B  
Izola : Portorož Piran  
Branik Šmarje : Koper U9 B  
Koper U8 A : Jadran Dekani B  
Jadran Dekani : Koper U9 A  
Koper U8 B : ŠD Ankaran  
Korte : FC Postojna  
Cerknica : Tabor Sežana  
11. krog, 06.04.2020 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
Tabor Sežana : NŠ Ankaran  
FC Postojna : Cerknica  
ŠD Ankaran : Korte  
Koper U9 A : Koper U8 B  
Jadran Dekani B : Jadran Dekani  
Koper U9 B : Koper U8 A  
Portorož Piran : Branik Šmarje  
Tabor Sežana B : Izola  
12. krog, 13.04.2020 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
NŠ Ankaran : Izola  
Branik Šmarje : Tabor Sežana B  
Koper U8 A : Portorož Piran  
Jadran Dekani : Koper U9 B  
Koper U8 B : Jadran Dekani B  
Korte : Koper U9 A  
Cerknica : ŠD Ankaran  
Tabor Sežana : FC Postojna  
13. krog, 20.04.2020 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
FC Postojna : NŠ Ankaran  
ŠD Ankaran : Tabor Sežana  
Koper U9 A : Cerknica  
Jadran Dekani B : Korte  
Koper U9 B : Koper U8 B  
Portorož Piran : Jadran Dekani  
Tabor Sežana B : Koper U8 A  
Izola : Branik Šmarje  
14. krog, 04.05.2020 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
NŠ Ankaran : Branik Šmarje  
Koper U8 A : Izola  
Jadran Dekani : Tabor Sežana B  
Koper U8 B : Portorož Piran  
Korte : Koper U9 B  
Cerknica : Jadran Dekani B  
Tabor Sežana : Koper U9 A  
FC Postojna : ŠD Ankaran  
15. krog, 11.05.2020 Liga MNZ Koper U-9 Obala 2019/20
ŠD Ankaran : NŠ Ankaran  
Koper U9 A : FC Postojna  
Jadran Dekani B : Tabor Sežana  
Koper U9 B : Cerknica  
Portorož Piran : Korte  
Tabor Sežana B : Koper U8 B  
Izola : Jadran Dekani  
Branik Šmarje : Koper U8 A  

Zadnje spremembe: 19.09.2019, 15:00
  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma