Tekmovanja

 
Celoten razpored
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

Ni delegiranih sodnikov.
 

Delegiran delegat

Ni delegiranih delegatov.
 

Delegirana ekipa

Ni delegiranih ekip.

Registracija igralcev

05.08.2019
registracija igralce 05.08.2019 207. seje
(PDF, 42 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
21. krog, petek, 07.06.2019 Liga MNZ Koper U-11B
NŠ Ankaran : Nk JadranŽelezničar  0 : 0 (0 : 0)
Ankaran, 07.06.2019 ob 17.00, gledalcev 50
SodnikiIvančič Timotej (Koper/Capodistria )

NŠ Ankaran: 1 - Odar Matija / 31.07.09, 13 - Gregorič Matevž / 30.06.08, 17 - Oblak Tadej / 07.01.09, 19 - Glušič David / 30.09.08, 14 - Štromajer Tai / 04.05.10, 20 - Koren Nik / 22.02.10, 7 - Velušček Liam / 29.01.09, 22 - Stanič Leon / 21.02.09, 3 - Prša Maj / 20.05.09

Nk JadranŽelezničar: 1 - Dolgan Lukas / 22.07.09, 2 - Mahnič Leo / 14.03.09, 3 - Potočnik David / 13.05.09, 4 - Šturm Jaka / 27.04.08, 5 - Mačus Volk Leon / 22.05.08, 6 - Ličina Anes / 28.08.09, 7 - Idrizaj Liam / 27.11.09

NK Cerknica : TABOR Sežana  7 : 1 (4 : 1)
Cerknica, 07.06.2019 ob 17.00, gledalcev 15
SodnikiDer Vladimir (Cerknica)

NK Cerknica: 12 - Tanze Julian / 17.04.09, 19 - Krasniqi Gent / 09.01.08, 11 - Bajec Vid / 13.03.08, 10 - Poje Tijan / 19.03.08, 7 - Sterle Val / 27.11.08, 8 - Poje Danaj / 23.11.09, 9 - Lenasi Nejc / 28.04.08, 15 - Kroupa Tian / 04.08.08

TABOR Sežana: 1 - Škerjanc Abel / 26.03.09, 2 - Hrelja Tarik / 09.03.09, 3 - Hašić Kenan / 30.10.09, 4 - Oraščanin Dženan / 12.03.09, 5 - Prodanović Saša / 19.12.08, 6 - Zorč Blaž / 28.08.08, 7 - Žerjal Jaka / 12.12.09, 8 - Marinšek Kevin / 09.10.09, 9 - Pocev Kristijan / 17.09.09, 12 - Trobec Nik / 24.06.08, 13 - Šimetić Simon / 25.11.08

Strelci: 0 : 1 - Žerjal Jaka (5'), 1 : 1 - Bajec Vid (7'), 2 : 1 - Bajec Vid (8'), 3 : 1 - Sterle Val (15'), 4 : 1 - Bajec Vid (17'), 5 : 1 - Sterle Val (22'), 6 : 1 - Sterle Val (25'), 7 : 1 - Sterle Val (39')

Rakek : ND Bistrc  0 : 0 (0 : 0)
Rakek, 07.06.2019 ob 17.00, gledalcev 25
SodnikiHafizović Alan (Postojna)

Rakek: 12 - Modic Jonas / 26.10.10, 3 - Duraj Zenel / 26.11.09, 5 - Nemgar Lovro / 28.08.09, 6 - Žitko Nik / 21.02.10, 10 - Urbas Taj / 03.05.09, 11 - Obreza Tinkara / 16.11.08, 13 - Čuček Lara / 13.06.08, 9 - Zakrajšek Žak / 19.03.11, 7 - Useini Taip / 28.05.11

ND Bistrc: 4 - Kovačič Aljaž / 23.12.09, 1 - Vičič Lovro / 09.11.09, 7 - Frank Jurij / 12.06.09, 6 - Surina Lucas / 29.10.09, 8 - Samsa Jan / 26.05.09, 11 - Valenčič Tine / 09.07.09, 10 - Renko Teo / 17.08.09, 9 - Kompan Marcel / 12.02.09, 17 - Kuzmanović Rajko / 12.10.08, 14 - Gashi Zotim / 13.08.08


Zadnje spremembe: 10.06.2019, 16:07
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma