Tekmovanja

 
Celoten razpored
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

Ni delegiranih sodnikov.
 

Delegiran delegat

Ni delegiranih delegatov.
 

Delegirana ekipa

Ni delegiranih ekip.

Registracija igralcev

05.08.2019
registracija igralce 05.08.2019 207. seje
(PDF, 42 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
20. krog, petek, 31.05.2019 Liga MNZ Koper U-11B
Komen : NŠ Ankaran  3 : 3 (3 : 3)
Komen, 31.05.2019 ob 17.00, gledalcev 30
SodnikiHafizović Alan (Postojna)

Komen: 1 - Gregorič Tomas / 23.12.08, 9 - Peloz Žan / 20.09.08, 3 - Turk Naj / 28.08.08, 2 - Gulič Jan / 16.09.08, 18 - Slavec Martin / 03.12.08, 5 - Mozetič Jan / 12.11.08, 14 - Gec Nik / 03.03.08, 6 - Žvab Mathis / 01.11.09

NŠ Ankaran: 1 - Odar Matija / 31.07.09, 8 - Štromajer Tai / 04.05.10, 13 - Gregorič Matevž / 30.06.08, 14 - Koren Nik / 22.02.10, 15 - Može Leon / 04.06.09, 17 - Oblak Tadej / 07.01.09, 18 - Stanič Leon / 21.02.09, 19 - Glušič David / 30.09.08

Strelci: 1 : 0 - Gec Nik (9'), 2 : 0 - Slavec Martin (16'), 2 : 1 - Glušič David (18'), 2 : 2 - Stanič Leon (39'), 3 : 2 - Žvab Mathis (41'), 3 : 3 - Stanič Leon (42')

ND Bistrc : Proteus  2 : 1 (0 : 0)
Ilirska Bistrica, 31.05.2019 ob 17.00, gledalcev 50
SodnikiStopar Petra (Ilirska Bistrica)

ND Bistrc: 4 - Kovačič Aljaž / 23.12.09, 1 - Vičič Lovro / 09.11.09, 7 - Frank Jurij / 12.06.09, 6 - Surina Lucas / 29.10.09, 8 - Samsa Jan / 26.05.09, 11 - Valenčič Tine / 09.07.09, 10 - Renko Teo / 17.08.09, 9 - Kompan Marcel / 12.02.09, 17 - Kuzmanović Rajko / 12.10.08, 14 - Gashi Zotim / 13.08.08

Proteus: 1 - Jeftić Jovan / 14.07.08, 4 - Dolenc Vid / 15.12.08, 3 - Đaković Luka / 10.07.08, 33 - Koštić Nail / 12.01.08, 10 - Hafizović Anan / 14.09.09, 8 - Hlupić Svit / 06.03.09, 27 - Buterin Vito / 14.02.08, 5 - Dujc Matic / 17.01.09, 7 - Vilhar Miha / 25.06.08

Strelci: 1 : 0 - Surina Lucas (30'), 2 : 0 - Kompan Marcel (36'), 2 : 1 - Buterin Vito (40')

Nk JadranŽelezničar : NK Cerknica  0 : 0 (0 : 0)
Divača, 31.05.2019 ob 17.00, gledalcev 20
SodnikiBole Žan Luka (Postojna)

Nk JadranŽelezničar: 1 - Gerdevič Matija / 30.10.10, 2 - Spasović Filip / 12.03.10, 3 - Miklobušec Tobija / 03.04.08, 4 - Grželj Žan / 14.06.08, 5 - Rožac Miha / 30.07.08, 6 - Dolgan Lukas / 22.07.09, 7 - Mahnič Leo / 14.03.09, 8 - Šturm Jaka / 27.04.08, 9 - Potočnik David / 13.05.09

NK Cerknica: 1 - Tanze Julian / 17.04.09, 2 - Kroupa Tian / 04.08.08, 3 - Lenasi Nejc / 28.04.08, 4 - Kočevar Matic / 01.12.08, 5 - Sterle Žiga / 25.06.08, 6 - Poje Danaj / 23.11.09, 7 - Mele Maks / 14.09.10, 8 - Lunka Perme Žan / 08.12.10

TABOR Sežana : Rakek  0 : 0 (0 : 0)
Sežana-p., 03.06.2019 ob 17.30, gledalcev 50
SodnikiStjepanović Aleksandar (Sežana)

TABOR Sežana: 1 - Ažbe Luka / 04.03.09, 2 - Hrelja Tarik / 09.03.09, 3 - Kokollari Genti / 06.05.09, 4 - Temaj Arlind / 31.07.08, 5 - Zorč Blaž / 28.08.08, 6 - Žerjal Jaka / 12.12.09, 7 - Šimetić Simon / 25.11.08, 8 - Makić Nail / 26.07.10, 9 - Prodanović Saša / 19.12.08, 12 - Hašić Kenan / 30.10.09

Rakek: 12 - Modic Jonas / 26.10.10, 3 - Duraj Zenel / 26.11.09, 5 - Nemgar Lovro / 28.08.09, 6 - Žitko Nik / 21.02.10, 10 - Urbas Taj / 03.05.09, 11 - Obreza Tinkara / 16.11.08, 13 - Čuček Lara / 13.06.08, 9 - Zakrajšek Žak / 19.03.11, 8 - Turšič Ivančič Matic / 28.09.11, 7 - Useini Taip / 28.05.11


Zadnje spremembe: 10.06.2019, 16:06
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma