Tekmovanja

 
Celoten razpored
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

Ni delegiranih sodnikov.
 

Delegiran delegat

Ni delegiranih delegatov.
 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

13.06.2019
registracija igralce 13.06.2019 202. seje
(PDF, 34 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
18. krog, petek, 17.05.2019 Liga MNZ Koper U-11B
ND Bistrc : NŠ Ankaran  2 : 2 (0 : 0)
Ilirska Bistrica, 17.05.2019 ob 17.00, gledalcev 40
SodnikiFurlan Andraž (Prem)

ND Bistrc: 4 - Kovačič Aljaž / 23.12.09, 14 - Peruzin Martin / 17.03.08, 7 - Frank Jurij / 12.06.09, 10 - Renko Teo / 17.08.09, 6 - Fabec Rene / 01.08.09, 11 - Valenčič Tine / 09.07.09, 8 - Samsa Jan / 26.05.09, 9 - Kompan Marcel / 12.02.09, 5 - Surina Lucas / 29.10.09, 17 - Kuzmanović Rajko / 12.10.08, 12 - Marcola Gašper / 21.09.09

NŠ Ankaran: 1 - Odar Matija / 31.07.09, 3 - Gregorič Matevž / 30.06.08, 16 - Prša Maj / 20.05.09, 17 - Oblak Tadej / 07.01.09, 18 - Može Leon / 04.06.09, 19 - Glušič David / 30.09.08, 20 - Koren Nik / 22.02.10, 6 - Štromajer Tai / 04.05.10, 15 - Stanič Leon / 21.02.09

Strelci: 0 : 1 - Gregorič Matevž (21'), 1 : 1 - Valenčič Tine (23'), 1 : 2 - Glušič David (25'), 2 : 2 - Samsa Jan (36')

Komen : Rakek  5 : 0 (2 : 0)
Komen, 17.05.2019 ob 17.00, gledalcev 20
SodnikiHafizović Alan (Postojna)

Komen: 1 - Gregorič Tomas / 23.12.08, 11 - Ščuka Aljaž / 02.07.08, 3 - Turk Naj / 28.08.08, 7 - Ličen Tian / 31.08.08, 9 - Peloz Žan / 20.09.08, 2 - Slavec Martin / 03.12.08, 19 - Mozetič Jan / 12.11.08, 14 - Gec Nik / 03.03.08, 5 - Gulič Jan / 16.09.08, 8 - Krašna Halilagič Maj / 04.06.08, 10 - Štedul Matej / 15.05.08

Rakek: 12 - Modic Jonas / 26.10.10, 3 - Duraj Zenel / 26.11.09, 5 - Nemgar Lovro / 28.08.09, 6 - Žitko Nik / 21.02.10, 10 - Urbas Taj / 03.05.09, 11 - Obreza Tinkara / 16.11.08, 13 - Čuček Lara / 13.06.08, 9 - Zakrajšek Žak / 19.03.11, 7 - Useini Taip / 28.05.11

Strelci: 1 : 0 - Gec Nik (3'), 2 : 0 - Slavec Martin (10'), 3 : 0 - Krašna Halilagič Maj (30'), 4 : 0 - Štedul Matej (33'), 5 : 0 - Ščuka Aljaž (38')

Proteus : NK Cerknica  5 : 2 (2 : 1)
Postojna, 17.05.2019 ob 17.00, gledalcev 20
SodnikiDer Vladimir (Cerknica)

Proteus: 1 - Jeftić Jovan / 14.07.08, 4 - Dolenc Vid / 15.12.08, 11 - Lemut Nejc / 20.02.08, 7 - Vilhar Miha / 25.06.08, 8 - Hlupić Svit / 06.03.09, 3 - Đaković Luka / 10.07.08, 10 - Hafizović Anan / 14.09.09, 6 - Nunić Simon / 11.12.09, 27 - Buterin Vito / 14.02.08, 9 - Furlan Pal / 02.06.09, 19 - Dujc Matic / 17.01.09

NK Cerknica: 1 - Krasniqi Gent / 09.01.08, 13 - Bajec Vid / 13.03.08, 15 - Kroupa Tian / 04.08.08, 9 - Lenasi Nejc / 28.04.08, 7 - Sterle Val / 27.11.08, 4 - Sterle Žiga / 25.06.08, 8 - Galamić Maj / 12.04.10, 10 - Poje Tijan / 19.03.08

Strelci: 1 : 0 - Furlan Pal (3'), 2 : 0 - Furlan Pal (8'), 2 : 1 - Kroupa Tian (10'), 2 : 2 - Sterle Val (21'), 3 : 2 - Lemut Nejc (30'), 4 : 2 - Đaković Luka (31'), 5 : 2 - Nunić Simon (35')

Nk JadranŽelezničar : TABOR Sežana  5 : 2 (1 : 0)
Divača, 17.05.2019 ob 17.00, gledalcev 30
SodnikiGrbić Radovan (Sežana)

Nk JadranŽelezničar: 1 - Rožac Miha / 30.07.08, 2 - Dolgan Lukas / 22.07.09, 3 - Potočnik David / 13.05.09, 4 - Šturm Jaka / 27.04.08, 5 - Mahnič Leo / 14.03.09, 6 - Grželj Žan / 14.06.08, 7 - Ličina Anes / 28.08.09, 8 - Miklobušec Tobija / 03.04.08

TABOR Sežana: 1 - Škerjanc Abel / 26.03.09, 2 - Hrelja Tarik / 09.03.09, 3 - Hašić Kenan / 30.10.09, 4 - Oraščanin Dženan / 12.03.09, 5 - Prodanović Saša / 19.12.08, 6 - Zorč Blaž / 28.08.08, 7 - Žerjal Jaka / 12.12.09, 8 - Temaj Arlind / 31.07.08, 9 - Marinšek Kevin / 09.10.09, 10 - Pocev Kristijan / 17.09.09, 11 - Trobec Nik / 24.06.08

Strelci: 1 : 0 - Potočnik David (13'), 2 : 0 - Potočnik David (21'), 3 : 0 - Šturm Jaka (27'), 4 : 0 - Grželj Žan (32'), 4 : 1 - Temaj Arlind (35'), 5 : 1 - Dolgan Lukas (36'), 5 : 2 - Temaj Arlind (39')


Zadnje spremembe: 10.06.2019, 16:07
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma