Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

18.09.2019
registracija igralce 18.09.2019 217. seje
(PDF, 35 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
18. krog, sobota, 18.05.2019 EPNL
Cerknica : NŠ Ankaran  1 : 5 (0 : 3)
Cerknica, 18.05.2019 ob 17.00, gledalcev 50
SodnikiPoberaj Jakob (Solkan)
Delegat Tivold Štefan

Cerknica: 12 - Kužnik Aljaž / 08.11.96, 17 - Mikuž Gašper / 04.09.98, 5 - Cvetko Simon / 08.10.81 (76' 16 - Urh Sergej), 21 - Vrenko Peter / 05.12.83, 4 - Mikuž Tine / 31.07.00, 15 - Štefan Jan / 27.09.98, 10 - Bečaj Miha / 15.03.89, 6 - Oblak Mitja / 12.05.81 (76' 13 - Pegan Jaka), 9 - Pakiž Jure / 05.02.01, 20 - Lah Robert / 16.11.96, 14 - Modic Gal / 22.09.01

Rezervni igralci: 13 - Pegan Jaka / 17.01.01, 16 - Urh Sergej / 17.06.01, 8 - Korošec Gregor / 06.04.89, 3 - Žnidaršič Rok / 16.02.90, 22 - Kranjec Anže / 17.09.92, 11 - Milavec Jaka / 01.09.00

NŠ Ankaran: 1 - Gaberc Miha / 08.03.82, 14 - Marković Saša / 11.08.91, 20 - Stopar Luka / 13.06.86, 13 - Avdič Dean / 18.07.87, 7 - Fantinič Vasja / 19.11.85, 22 - Kamberi Salben / 16.08.94 (46' 15 - Raičić David), 8 - Ostojič Sandi / 01.11.87, 2 - Jakomin Saša / 15.03.73, 10 - Pribac Gregor / 28.07.97, 17 - Jaćimović Aleš / 15.09.86 (46' 5 - Kljajić Almin), 6 - Čermelj Peter / 12.05.80 (46' 4 - Perčič Terens)

Rezervni igralci: 4 - Perčič Terens / 10.01.83, 15 - Raičić David / 27.10.98, 16 - Fantinič Jakob / 24.09.91, 3 - Jakomin Tomaž / 19.03.89, 5 - Kljajić Almin / 30.05.94, 9 - Kerma Boštjan / 17.08.77

Strelci: 0 : 1 - Stopar Luka (14'), 0 : 2 - Pribac Gregor (35'), 0 : 3 - Pribac Gregor (43'), 1 : 3 - Štefan Jan (51'), 1 : 4 - Stopar Luka (63'), 1 : 5 - Avdič Dean (85')

Rumeni kartoni: Vrenko Peter (24'),

Košana : NK Ilirska Bistrica  9 : 1 (4 : 1)
Košana, 18.05.2019 ob 17.00, gledalcev 80
SodnikiKristofer Franca (Koper/Capodistria )
Delegat Babič Vojmir Miran

Košana: 1 - Zadnik Matej / 04.03.93, 4 - Kovačič Primož / 30.03.94, 5 - Penko Andrej / 15.08.82, 6 - Sirnik David / 13.09.97 (72' 3 - Dovgan Martin), 7 - Gombač Tadej / 22.09.92 (76' 2 - Frank Marko), 9 - Brožič Vid / 10.05.99 (61' 11 - Lukman Patrik), 10 - Fidelj Matic / 19.09.99 (61' 8 - Brezovnik Klemen), 14 - Tiselj Peter / 22.09.96, 15 - Morel Žan / 03.01.99, 18 - Papež Aljaž / 15.07.99, 19 - Brezovnik Gašper / 19.06.94

Rezervni igralci: 2 - Frank Marko / 20.05.94, 3 - Dovgan Martin / 23.11.00, 8 - Brezovnik Klemen / 13.06.00, 11 - Lukman Patrik / 01.06.96

NK Ilirska Bistrica: 12 - Mavrič Žiga / 17.05.00 (81' 1 - Anzelc Jaka), 3 - Žnidarič Blaž / 06.12.98 (54' 18 - Ujčič Matjaž), 13 - Dubravčić Danijel / 18.02.85, 6 - Hadžić Anel / 21.07.91, 5 - Urh Vladimir / 06.04.00, 11 - Peranović Milanko / 07.04.98, 10 - Halilović Omer / 20.09.93, 2 - Možina Patrik / 28.05.98, 19 - Muhić Amel / 30.09.94, 8 - Tamindžija Luka / 27.11.96, 9 - Pračuk Dražen / 12.03.90 (78' 4 - Šircelj Matej)

Rezervni igralci: 1 - Anzelc Jaka / 04.03.03, 18 - Ujčič Matjaž / 11.04.89, 4 - Šircelj Matej / 12.12.90

Strelci: 0 : 1 - Muhić Amel (8'), 1 : 1 - Penko Andrej (16'), 2 : 1 - Fidelj Matic (24'), 3 : 1 - Penko Andrej (25'), 4 : 1 - Brezovnik Gašper (42', 11m), 5 : 1 - Fidelj Matic (48'), 6 : 1 - Brožič Vid (50'), 7 : 1 - Lukman Patrik (80'), 8 : 1 - Kovačič Primož (85'), 9 : 1 - Lukman Patrik (86')

Rumeni kartoni: Tamindžija Luka (37'), Urh Vladimir (41')

Komen : Korte Avtoplus  5 : 2 (1 : 0)
Komen, 19.05.2019 ob 17.00, gledalcev 100
SodnikiMušić Haris (Postojna)
Delegat Ausec Dejan

Komen: 99 - Trampuž Kris / 03.02.98, 2 - Colja Jure / 30.08.84 (83' 17 - Žigon Gregor), 4 - Uršič Tadej / 03.01.99, 6 - Koc Aljaž / 03.12.91, 9 - Colja Jan / 29.08.91 (76' 20 - Rončel Andraž), 11 - Furlan Dominik / 07.12.98, 12 - Umek Žan / 25.04.98, 16 - Kobal Andraž / 22.09.97 (85' 19 - Rojc Jernej), 26 - Grmek Matjaž / 18.09.87, 27 - Terčon Matic / 13.09.99, 30 - Volčič Niko / 23.10.88

Rezervni igralci: 1 - Plesničar Deni / 21.07.95, 17 - Žigon Gregor / 16.02.89, 19 - Rojc Jernej / 08.09.90, 20 - Rončel Andraž / 04.12.92

Korte Avtoplus: 1 - Jakin Tenej / 24.10.94, 19 - Kleva David / 06.08.88, 13 - Zelinčević Nebojša / 28.07.94, 4 - Mahnič Gašper / 25.03.86, 5 - Sajinčič Miha / 28.10.96, 8 - Maletić Željko / 13.09.93, 7 - Kefert Dejan / 01.05.74, 16 - Ćatić Alen / 14.06.87, 9 - Pirc Boštjan / 04.12.74, 18 - Maver Luka / 11.10.93 (76' 14 - Felda Erik), 20 - Stojanović Nikola / 15.03.94

Rezervni igralci: 14 - Felda Erik / 30.05.92, 17 - Jerković Aleksander / 07.07.84

Strelci: 1 : 0 - Kobal Andraž (23'), 2 : 0 - Terčon Matic (49'), 3 : 0 - Furlan Dominik (67'), 3 : 1 - Maver Luka (69'), 4 : 1 - Uršič Tadej (71'), 5 : 1 - Furlan Dominik (73'), 5 : 2 - Kefert Dejan (87')

Rumeni kartoni: Umek Žan (30'), Pirc Boštjan (25'), Kleva David (67'), Zelinčević Nebojša (75')


Zadnje spremembe: 17.06.2019, 10:28
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma