Tekmovanja

 
Celoten razpored
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

17.10.2018
registracija igralce 17.10.2018 191. seje
(PDF, 34 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 14.02.2018 Transfrontaliero MNZ Koper 2017/2018
Koper : Muglia  
Jadran Dekani : Sistiana Sesljan  
Trieste Calcio : Izola  
San Giovanni : Jadran Železničar Divača  
San Luigi Calcio : Koper B  
2. krog, 21.02.2018 Transfrontaliero MNZ Koper 2017/2018
San Giovanni : Koper  
Muglia : Izola  
San Luigi Calcio : Jadran Dekani  
Sistiana Sesljan : Jadran Železničar Divača  
Koper : Trieste Calcio  
3. krog, 07.03.2018 Transfrontaliero MNZ Koper 2017/2018
Jadran Železničar Divača : Muglia  
Trieste Calcio : Koper  
Sistiana Sesljan : Koper B  
Izola : San Luigi Calcio  
Jadran Dekani : San Giovanni  
4. krog, 14.03.2018 Transfrontaliero MNZ Koper 2017/2018
Jadran Dekani : Muglia  
Koper : San Luigi Calcio  
Izola : Sistiana Sesljan  
Koper B : San Giovanni  
Jadran Železničar Divača : Trieste Calcio  
5. krog, 21.03.2018 Transfrontaliero MNZ Koper 2017/2018
San Giovanni : Izola  
Trieste Calcio : Jadran Dekani  
Muglia : Koper B  
Koper : Sistiana Sesljan  
San Luigi Calcio : Jadran Železničar Divača  

Zadnje spremembe: 12.02.2018, 19:56
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma