Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

Ni delegiranih sodnikov.
 

Delegiran delegat

Ni delegiranih delegatov.
 

Delegirana ekipa

Ni delegiranih ekip.

Registracija igralcev

11.05.2018
registracija igralce 11.05.2018 170. seje
(PDF, 34 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
20. krog, nedelja, 15.04.2018 2.SML zahod 2017/2018
Brda : NK Brinje Grosuplje  1 : 0 (0 : 0)
Vipolže, 14.04.2018 ob 16.00, gledalcev 90
SodnikiOzebek Matej (Nova Gorica )
Delegat Špacal Adrijan

Brda: 1 - Berce Grega / 15.07.99, 2 - Prinčič Nik / 16.04.00 (56' 15 - Mauer Marko), 3 - Cej Patrik / 02.06.99, 4 - Fortunat Andrej / 30.11.99, 5 - Batič Jakob / 14.09.99, 6 - Simčič Zuljan Gašper / 06.02.00, 7 - Topalli Behar / 24.10.99, 8 - Bužinel Jure / 01.12.99, 9 - Sirk Miha / 15.01.00, 10 - Slokar Edi / 02.09.00, 11 - Prinčič Žan / 23.01.00

Rezervni igralci: 12 - Skok Oskar / 18.07.02, 13 - Gruden Andraž / 31.07.00, 14 - Bužinel Jaka / 01.12.99, 15 - Mauer Marko / 25.03.00

NK Brinje Grosuplje: 1 - Prosič Mark / 26.05.00, 2 - Ćoralić Denis / 25.02.99, 3 - Škerlj Luka / 19.06.00 (74' 17 - Božič Maj), 4 - Zalar Jan / 28.08.00 (55' 13 - Einsiedler Andraž), 5 - Černe Miha / 20.07.99, 6 - Klančnik Domen / 13.10.00, 7 - Cimerman Jaka / 23.04.99, 8 - Debeljak Jan / 08.01.99, 9 - Potočar Primož / 17.02.99, 10 - Rexhepi Florgent / 04.12.00, 11 - Hočevar Jakob / 20.08.99 (64' 18 - Stožinič Alexander)

Rezervni igralci: 13 - Einsiedler Andraž / 15.02.00, 14 - Mahič Al / 07.12.00, 15 - Ambrožič Jan / 09.10.02, 16 - Vukičevič David / 21.05.00, 17 - Božič Maj / 28.03.00, 18 - Stožinič Alexander / 27.10.99

Strelci: 1 : 0 - Bužinel Jure (69')

Rumeni kartoni: Topalli Behar (46'), Mauer Marko (61'), Bužinel Jure (67'), Potočar Primož (77')

ND Primorje : Ilirija 1911 Extra-Lux  2 : 3 (1 : 1)
Ajdovščina, 14.04.2018 ob 18.00, gledalcev 70
SodnikiRadujko Aleksander (Ljubljana )
Delegat Prelc Rok

ND Primorje: 12 - Nabergoj Anže / 19.01.99, 4 - Žgavc Žan / 29.11.99, 5 - Uršič Tadej / 03.01.99, 7 - Nabergoj Jan / 29.08.99 (79' 16 - Furlan Kristjan), 8 - Božič Domen / 05.05.99, 11 - Krečič Erik / 15.06.00, 13 - Bratina Alen / 30.09.00 (89' 2 - Vodopivec Blaž), 15 - Sever Miha / 02.10.00, 17 - Bešir Žan / 17.10.00, 19 - Cigoj Gašper / 06.10.00, 20 - Sluga Iztok / 23.01.00 (76' 6 - Podgornik Jure)

Rezervni igralci: 1 - Rudolf Ivan / 07.07.00, 2 - Vodopivec Blaž / 28.07.99, 6 - Podgornik Jure / 06.11.00, 16 - Furlan Kristjan / 30.10.00

Ilirija 1911 Extra-Lux: 1 - Kosanec Jan / 03.02.99, 2 - Čakš Urban / 16.06.00, 3 - Merhar Nejc / 06.06.99, 4 - Topalović Elvir / 18.07.00, 5 - Knez Domen / 06.02.99, 6 - Gršič Gašper / 09.10.00, 7 - Triler Nik / 02.11.99 (72' 14 - Blagojević Rok), 8 - Rančnik Domen / 24.05.99, 9 - Tiganj Erwin / 12.04.99 (93' 15 - Dolić Aldin), 10 - Humar Žan / 25.10.99, 11 - Žibert Lan / 24.04.00 (92' 16 - Igličar Matej)

Rezervni igralci: 12 - Pertot Natan / 14.11.00, 13 - Kalakovič Filip / 19.07.00, 14 - Blagojević Rok / 02.08.99, 15 - Dolić Aldin / 30.09.00, 16 - Igličar Matej / 16.10.00, 17 - Lapuh Urh / 14.08.99

Strelci: 1 : 0 - Nabergoj Jan (31'), 1 : 1 - Humar Žan (44'), 1 : 2 - Žibert Lan (56'), 2 : 2 - Krečič Erik (79'), 2 : 3 - Čakš Urban (90')

Rumeni kartoni: Cigoj Gašper (32'), Krečič Erik (82'), Gršič Gašper (31'), Knez Domen (82'), Blagojević Rok (83'), Kosanec Jan (92')

Šenčur_ : Roltek Dob  2 : 2 (0 : 1)
Šenčur, 15.04.2018 ob 16.00, gledalcev 110
SodnikiVraničar Bor (Metlika)
Delegat Hafner Marko

Šenčur_: 1 - Jenko Mark / 03.04.00, 2 - Krek Luka / 03.08.99, 3 - Jordan Krištof / 19.05.99 (84' 13 - Čarman Djuran Simon), 4 - Vreček Matej / 26.07.99, 5 - Kremenović Igor / 21.01.99, 6 - Šink Luka / 08.02.00, 7 - Sanković Luka / 27.05.00 (61' 14 - Boncelj Uroš), 8 - Nunar Matevž / 29.07.00, 9 - Žagar Grega / 21.02.99 (56' 18 - Šmid Klavdij), 10 - Klemenc Nejc / 27.01.99 (78' 16 - Družinec Domen), 11 - Babić Josip / 14.03.99

Rezervni igralci: 12 - Vrtač Žan / 22.03.99, 13 - Čarman Djuran Simon / 26.12.00, 14 - Boncelj Uroš / 27.09.99, 16 - Družinec Domen / 21.12.99, 17 - Pintarič Dominik / 23.10.99, 18 - Šmid Klavdij / 12.05.99

Roltek Dob: 12 - Tehovnik Gašper / 07.01.00, 5 - Zupan Jure / 26.09.99, 4 - Letnar Žan / 01.02.00, 23 - Levačič Gašper / 01.09.00, 2 - Bećić Dino / 05.01.99, 8 - Funtek Matic / 28.05.99, 7 - Velić Emir / 26.05.99, 22 - Skenderović Alen / 04.03.00 (74' 20 - Kaplan Brin), 9 - Kos Mark / 28.09.99, 10 - Kolar Klemen / 30.11.99, 11 - Jerin Tristan / 24.12.99 (84' 3 - Brnot Kristjan)

Rezervni igralci: 13 - Jančigaj Erik / 28.03.99, 3 - Brnot Kristjan / 13.04.00, 14 - Košir Mitja / 25.10.00, 18 - Čebela Jure / 20.12.00, 20 - Kaplan Brin / 18.04.00

Strelci: 0 : 1 - Kos Mark (39'), 0 : 2 - Levačič Gašper (60'), 1 : 2 - Babić Josip (64'), 2 : 2 - Nunar Matevž (83')

Rumeni kartoni: Sanković Luka (52'), Krek Luka (54'), Šink Luka (76'), Kolar Klemen (66'), Jerin Tristan (85')

ND Bilje : Slovan  8 : 0 (5 : 0)
Bilje, 15.04.2018 ob 16.30, gledalcev 50
SodnikiŠalehar Mitja (Brusnice)
Delegat Stepančič Zdenko

ND Bilje: 1 - Zagomilšek Jan / 28.09.99, 2 - Marušič Klemen / 29.04.00, 3 - Janežič Matjaž / 27.08.00, 4 - Zgonik Matevž / 10.03.00, 5 - Krševan Matic / 21.07.99, 6 - Marc Abel / 19.04.01 (71' 13 - Rebek Manuel), 7 - Puc Aljaž / 19.06.99 (61' 14 - Kajtazaj Haxhi), 8 - Perše Dani / 10.03.99, 9 - Štolfa Jernej / 12.07.99 (76' 15 - Terčon Matic), 10 - Breganti Thomas / 25.05.02, 11 - Kočevar Tine / 23.04.01 (80' 16 - Bizjak Lovro)

Rezervni igralci: 12 - Kofol Marko / 19.11.00, 13 - Rebek Manuel / 05.10.00, 14 - Kajtazaj Haxhi / 22.08.99, 15 - Terčon Matic / 13.09.99, 16 - Bizjak Lovro / 23.02.00

Slovan: 12 - Vojinović Darko / 04.08.99, 5 - Nuhanović Aldin / 14.06.99, 15 - Pucelj Matej / 18.05.00, 3 - Malić Luka / 15.01.01, 16 - Salanović Edvin / 15.02.99 (84' 22 - Kotar Domen), 6 - Pintarič Nik / 25.03.99, 14 - Halilbašić Maid / 15.09.99, 2 - Delić Elvis / 18.04.00, 10 - Muminhodžić Anis / 01.02.99 (82' 19 - Smajić Admir), 7 - Djukanović Darko / 19.08.00, 9 - Džafić Amar / 12.02.99 (66' 17 - Gazibarić David)

Rezervni igralci: 17 - Gazibarić David / 31.07.00, 1 - Glišić Marko / 29.06.01, 22 - Kotar Domen / 26.04.02, 19 - Smajić Admir / 23.01.02

Strelci: 1 : 0 - Štolfa Jernej (10'), 2 : 0 - Štolfa Jernej (15'), 3 : 0 - Kočevar Tine (29'), 4 : 0 - Breganti Thomas (32'), 5 : 0 - Marc Abel (44'), 6 : 0 - Breganti Thomas (51'), 7 : 0 - Breganti Thomas (75'), 8 : 0 - Terčon Matic (78')

Rumeni kartoni: Krševan Matic (63'), Salanović Edvin (2')

Rdeci kartoni: Halilbašić Maid (56')

NK Sava Kranj : Elta Izola  1 : 0 (0 : 0)
Kranj - Stražišče, 15.04.2018 ob 16.00, gledalcev 50
SodnikiMedvešček Blaž (Kranj )
Delegat Lajovic Jože

NK Sava Kranj: 1 - Ažman Aljoša / 20.04.99, 17 - Blažević David / 10.04.99 (58' 9 - Bokal Šter Tian), 19 - Flajnik Bine / 04.09.00, 16 - Keserica Matej / 19.05.99 (60' 2 - Rant Luka), 15 - Xhekaj Endrit / 28.04.00, 7 - Tufegdžić Ognjen / 31.07.99 (64' 20 - Kotnik Jaka), 8 - Kondić Stefan / 20.12.00, 3 - Ademaj Jahir / 13.08.00 (54' 11 - Lenič Jan), 10 - Idrizi Tim / 25.07.00, 21 - Tomić Toni / 24.08.99, 5 - Jelovčan Žiga / 20.07.99

Rezervni igralci: 12 - Črček Andraž / 24.05.01, 9 - Bokal Šter Tian / 27.06.99, 20 - Kotnik Jaka / 27.12.00, 11 - Lenič Jan / 15.03.99, 2 - Rant Luka / 17.11.00

Elta Izola: 1 - Šmitran Erik / 25.01.01, 2 - Ljubec Rene / 19.02.00, 3 - Milovanović Maks / 29.09.01, 14 - Bremec Nick / 13.10.01, 15 - Alagić Aleks / 02.07.00, 18 - Šavle Patrik / 13.04.00, 7 - Babič Oskar / 20.09.99, 20 - Mingotti Lucas / 21.12.00, 21 - Zajec David / 01.09.99 (85' 23 - Božič Nejc), 10 - Fuks Bojan / 03.03.00, 22 - Jugovac Gašper / 04.01.00

Rezervni igralci:

Strelci: 1 : 0 - Idrizi Tim (86')

Rumeni kartoni: Idrizi Tim (38'), Lenič Jan (76'), Jelovčan Žiga (80'), Mingotti Lucas (58'), Ljubec Rene (80')


Zadnje spremembe: 15.04.2018, 19:36
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma