Tekmovanja

 
Celoten razpored
Uradne osebe
Ekipe v tekmovanju
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

10.12.2019
registracija igralce 10.12.2019 228. seje

Vodja tekmovanja

Darko Ćavar

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 20.08.2011 3. SNL - zahod 2011/2012
Krka : AH Mas Tech  
Adria Miren : Svoboda Ljubljana  
Jadran Dekani : Jesenice  
Zagorje : Kranj  
Brda : Tolmin  
Ivančna Gorica : Ilirska Bistrica  
Calcit Football : Izola  
2. krog, 27.08.2011 3. SNL - zahod 2011/2012
AH Mas Tech : Izola  
Ilirska Bistrica : Calcit Football  
Tolmin : Ivančna Gorica  
Kranj : Brda  
Jesenice : Zagorje  
Svoboda Ljubljana : Jadran Dekani  
Krka : Adria Miren  
3. krog, 03.09.2011 3. SNL - zahod 2011/2012
Adria Miren : AH Mas Tech  
Jadran Dekani : Krka  
Zagorje : Svoboda Ljubljana  
Brda : Jesenice  
Ivančna Gorica : Kranj  
Calcit Football : Tolmin  
Izola : Ilirska Bistrica  
4. krog, 10.09.2011 3. SNL - zahod 2011/2012
AH Mas Tech : Ilirska Bistrica  
Tolmin : Izola  
Kranj : Calcit Football  
Jesenice : Ivančna Gorica  
Svoboda Ljubljana : Brda  
Krka : Zagorje  
Adria Miren : Jadran Dekani  
5. krog, 17.09.2011 3. SNL - zahod 2011/2012
Jadran Dekani : AH Mas Tech  
Zagorje : Adria Miren  
Brda : Krka  
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana  
Calcit Football : Jesenice  
Izola : Kranj  
Ilirska Bistrica : Tolmin  
6. krog, 24.09.2011 3. SNL - zahod 2011/2012
AH Mas Tech : Tolmin  
Kranj : Ilirska Bistrica  
Jesenice : Izola  
Svoboda Ljubljana : Calcit Football  
Krka : Ivančna Gorica  
Adria Miren : Brda  
Jadran Dekani : Zagorje  
7. krog, 01.10.2011 3. SNL - zahod 2011/2012
Zagorje : AH Mas Tech  
Brda : Jadran Dekani  
Ivančna Gorica : Adria Miren  
Calcit Football : Krka  
Izola : Svoboda Ljubljana  
Ilirska Bistrica : Jesenice  
Tolmin : Kranj  
8. krog, 08.10.2011 3. SNL - zahod 2011/2012
AH Mas Tech : Kranj  
Jesenice : Tolmin  
Svoboda Ljubljana : Ilirska Bistrica  
Krka : Izola  
Adria Miren : Calcit Football  
Jadran Dekani : Ivančna Gorica  
Zagorje : Brda  
9. krog, 15.10.2011 3. SNL - zahod 2011/2012
Brda : AH Mas Tech  
Ivančna Gorica : Zagorje  
Calcit Football : Jadran Dekani  
Izola : Adria Miren  
Ilirska Bistrica : Krka  
Tolmin : Svoboda Ljubljana  
Kranj : Jesenice  
10. krog, 22.10.2011 3. SNL - zahod 2011/2012
AH Mas Tech : Jesenice  
Svoboda Ljubljana : Kranj  
Krka : Tolmin  
Adria Miren : Ilirska Bistrica  
Jadran Dekani : Izola  
Zagorje : Calcit Football  
Brda : Ivančna Gorica  
11. krog, 29.10.2011 3. SNL - zahod 2011/2012
Ivančna Gorica : AH Mas Tech  
Calcit Football : Brda  
Izola : Zagorje  
Ilirska Bistrica : Jadran Dekani  
Tolmin : Adria Miren  
Kranj : Krka  
Jesenice : Svoboda Ljubljana  
12. krog, 05.11.2011 3. SNL - zahod 2011/2012
AH Mas Tech : Svoboda Ljubljana  
Krka : Jesenice  
Adria Miren : Kranj  
Jadran Dekani : Tolmin  
Zagorje : Ilirska Bistrica  
Brda : Izola  
Ivančna Gorica : Calcit Football  
13. krog, 12.11.2011 3. SNL - zahod 2011/2012
Calcit Football : AH Mas Tech  
Izola : Ivančna Gorica  
Ilirska Bistrica : Brda  
Tolmin : Zagorje  
Kranj : Jadran Dekani  
Jesenice : Adria Miren  
Svoboda Ljubljana : Krka  
14. krog, 17.03.2012 3. SNL - zahod 2011/2012
AH Mas Tech : Krka  
Svoboda Ljubljana : Adria Miren  
Jesenice : Jadran Dekani  
Kranj : Zagorje  
Tolmin : Brda  
Ilirska Bistrica : Ivančna Gorica  
Izola : Calcit Football  
15. krog, 24.03.2012 3. SNL - zahod 2011/2012
Izola : AH Mas Tech  
Calcit Football : Ilirska Bistrica  
Ivančna Gorica : Tolmin  
Brda : Kranj  
Zagorje : Jesenice  
Jadran Dekani : Svoboda Ljubljana  
Adria Miren : Krka  
16. krog, 31.03.2012 3. SNL - zahod 2011/2012
AH Mas Tech : Adria Miren  
Krka : Jadran Dekani  
Svoboda Ljubljana : Zagorje  
Jesenice : Brda  
Kranj : Ivančna Gorica  
Tolmin : Calcit Football  
Ilirska Bistrica : Izola  
17. krog, 07.04.2012 3. SNL - zahod 2011/2012
Ilirska Bistrica : AH Mas Tech  
Izola : Tolmin  
Calcit Football : Kranj  
Ivančna Gorica : Jesenice  
Brda : Svoboda Ljubljana  
Zagorje : Krka  
Jadran Dekani : Adria Miren  
18. krog, 14.04.2012 3. SNL - zahod 2011/2012
AH Mas Tech : Jadran Dekani  
Adria Miren : Zagorje  
Krka : Brda  
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica  
Jesenice : Calcit Football  
Kranj : Izola  
Tolmin : Ilirska Bistrica  
19. krog, 21.04.2012 3. SNL - zahod 2011/2012
Tolmin : AH Mas Tech  
Ilirska Bistrica : Kranj  
Izola : Jesenice  
Calcit Football : Svoboda Ljubljana  
Ivančna Gorica : Krka  
Brda : Adria Miren  
Zagorje : Jadran Dekani  
20. krog, 28.04.2012 3. SNL - zahod 2011/2012
AH Mas Tech : Zagorje  
Jadran Dekani : Brda  
Adria Miren : Ivančna Gorica  
Krka : Calcit Football  
Svoboda Ljubljana : Izola  
Jesenice : Ilirska Bistrica  
Kranj : Tolmin  
21. krog, 05.05.2012 3. SNL - zahod 2011/2012
Kranj : AH Mas Tech  
Tolmin : Jesenice  
Ilirska Bistrica : Svoboda Ljubljana  
Izola : Krka  
Calcit Football : Adria Miren  
Ivančna Gorica : Jadran Dekani  
Brda : Zagorje  
22. krog, 13.05.2012 3. SNL - zahod 2011/2012
AH Mas Tech : Brda  
Zagorje : Ivančna Gorica  
Jadran Dekani : Calcit Football  
Adria Miren : Izola  
Krka : Ilirska Bistrica  
Svoboda Ljubljana : Tolmin  
Jesenice : Kranj  
23. krog, 20.05.2012 3. SNL - zahod 2011/2012
Jesenice : AH Mas Tech  
Kranj : Svoboda Ljubljana  
Tolmin : Krka  
Ilirska Bistrica : Adria Miren  
Izola : Jadran Dekani  
Calcit Football : Zagorje  
Ivančna Gorica : Brda  
24. krog, 26.05.2012 3. SNL - zahod 2011/2012
AH Mas Tech : Ivančna Gorica  
Brda : Calcit Football  
Zagorje : Izola  
Jadran Dekani : Ilirska Bistrica  
Adria Miren : Tolmin  
Krka : Kranj  
Svoboda Ljubljana : Jesenice  
25. krog, 02.06.2012 3. SNL - zahod 2011/2012
Svoboda Ljubljana : AH Mas Tech  
Jesenice : Krka  
Kranj : Adria Miren  
Tolmin : Jadran Dekani  
Ilirska Bistrica : Zagorje  
Izola : Brda  
Calcit Football : Ivančna Gorica  
26. krog, 09.06.2012 3. SNL - zahod 2011/2012
AH Mas Tech : Calcit Football  
Ivančna Gorica : Izola  
Brda : Ilirska Bistrica  
Zagorje : Tolmin  
Jadran Dekani : Kranj  
Adria Miren : Jesenice  
Krka : Svoboda Ljubljana  

Zadnje spremembe: 20.08.2012, 16:07
  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Registracija igralcev
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma