Tekmovanja

 
Celoten razpored
Ekipe v tekmovanju
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

Ni delegiranih delegatov.
 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

30.04.2019
registracija igralce 30.04.2019 201. seje
(PDF, 37 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 06.09.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
MNK Izola : Plama Pur  
Košana : Tabor Sežana  
Gažon : Rakek  
Dragonja : Portorož Piran  
EPIC Postojna : Cerknica  
Ilirska Bistrica : Korte Avtoplus  
Jadran PMahnič : Železničar  
Prosta ekipa je:   Luka Koper B
2. krog, 13.09.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Korte Avtoplus : Jadran PMahnič  
Cerknica : Ilirska Bistrica  
Portorož Piran : EPIC Postojna  
Rakek : Dragonja  
Tabor Sežana : Gažon  
Plama Pur : Košana  
Luka Koper B : MNK Izola  
Prosta ekipa je:   Železničar
3. krog, 20.09.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Košana : Luka Koper B  
Gažon : Plama Pur  
Dragonja : Tabor Sežana  
EPIC Postojna : Rakek  
Ilirska Bistrica : Portorož Piran  
Jadran PMahnič : Cerknica  
Železničar : Korte Avtoplus  
Prosta ekipa je:   MNK Izola
4. krog, 27.09.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Cerknica : Železničar  
Portorož Piran : Jadran PMahnič  
Rakek : Ilirska Bistrica  
Tabor Sežana : EPIC Postojna  
Plama Pur : Dragonja  
Luka Koper B : Gažon  
MNK Izola : Košana  
Prosta ekipa je:   Korte Avtoplus
5. krog, 04.10.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Gažon : MNK Izola  
Dragonja : Luka Koper B  
EPIC Postojna : Plama Pur  
Ilirska Bistrica : Tabor Sežana  
Jadran PMahnič : Rakek  
Železničar : Portorož Piran  
Korte Avtoplus : Cerknica  
Prosta ekipa je:   Košana
6. krog, 11.10.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Portorož Piran : Korte Avtoplus  
Rakek : Železničar  
Tabor Sežana : Jadran PMahnič  
Plama Pur : Ilirska Bistrica  
Luka Koper B : EPIC Postojna  
MNK Izola : Dragonja  
Košana : Gažon  
Prosta ekipa je:   Cerknica
7. krog, 18.10.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Dragonja : Košana  
EPIC Postojna : MNK Izola  
Ilirska Bistrica : Luka Koper B  
Jadran PMahnič : Plama Pur  
Železničar : Tabor Sežana  
Korte Avtoplus : Rakek  
Cerknica : Portorož Piran  
Prosta ekipa je:   Gažon
8. krog, 25.10.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Rakek : Cerknica  
Tabor Sežana : Korte Avtoplus  
Plama Pur : Železničar  
Luka Koper B : Jadran PMahnič  
MNK Izola : Ilirska Bistrica  
Košana : EPIC Postojna  
Gažon : Dragonja  
Prosta ekipa je:   Portorož Piran
9. krog, 31.10.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
EPIC Postojna : Gažon  
Ilirska Bistrica : Košana  
Jadran PMahnič : MNK Izola  
Železničar : Luka Koper B  
Korte Avtoplus : Plama Pur  
Cerknica : Tabor Sežana  
Portorož Piran : Rakek  
Prosta ekipa je:   Dragonja
10. krog, 08.11.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Tabor Sežana : Portorož Piran  
Plama Pur : Cerknica  
Luka Koper B : Korte Avtoplus  
MNK Izola : Železničar  
Košana : Jadran PMahnič  
Gažon : Ilirska Bistrica  
Dragonja : EPIC Postojna  
Prosta ekipa je:   Rakek
11. krog, 15.11.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Ilirska Bistrica : Dragonja  
Jadran PMahnič : Gažon  
Železničar : Košana  
Korte Avtoplus : MNK Izola  
Cerknica : Luka Koper B  
Portorož Piran : Plama Pur  
Rakek : Tabor Sežana  
Prosta ekipa je:   EPIC Postojna
12. krog, 22.11.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Plama Pur : Rakek  
Luka Koper B : Portorož Piran  
MNK Izola : Cerknica  
Košana : Korte Avtoplus  
Gažon : Železničar  
Dragonja : Jadran PMahnič  
EPIC Postojna : Ilirska Bistrica  
Prosta ekipa je:   Tabor Sežana
13. krog, 14.03.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Jadran PMahnič : EPIC Postojna  
Železničar : Dragonja  
Korte Avtoplus : Gažon  
Cerknica : Košana  
Portorož Piran : MNK Izola  
Rakek : Luka Koper B  
Tabor Sežana : Plama Pur  
Prosta ekipa je:   Ilirska Bistrica
14. krog, 21.03.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Luka Koper B : Tabor Sežana  
MNK Izola : Rakek  
Košana : Portorož Piran  
Gažon : Cerknica  
Dragonja : Korte Avtoplus  
EPIC Postojna : Železničar  
Ilirska Bistrica : Jadran PMahnič  
Prosta ekipa je:   Plama Pur
15. krog, 28.03.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Železničar : Ilirska Bistrica  
Korte Avtoplus : EPIC Postojna  
Cerknica : Dragonja  
Portorož Piran : Gažon  
Rakek : Košana  
Tabor Sežana : MNK Izola  
Plama Pur : Luka Koper B  
Prosta ekipa je:   Jadran PMahnič
16. krog, 10.04.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Portorož Piran : Gažon  
MNK Izola : Jadran PMahnič  
Ilirska Bistrica : EPIC Postojna  
Korte Avtoplus : Tabor Sežana  
Cerknica : Dragonja  
Košana : Železničar  
Plama Pur : Rakek  
17. krog, 18.04.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Korte Avtoplus : Gažon  
Tabor Sežana : Ilirska Bistrica  
EPIC Postojna : MNK Izola  
Jadran PMahnič : Portorož Piran  
Plama Pur : Dragonja  
Rakek : Košana  
Železničar : Cerknica  
18. krog, 25.04.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Gažon : Jadran PMahnič  
Portorož Piran : EPIC Postojna  
MNK Izola : Tabor Sežana  
Ilirska Bistrica : Korte Avtoplus  
Dragonja : Železničar  
Cerknica : Rakek  
Košana : Plama Pur  
19. krog, 27.04.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Ilirska Bistrica : Gažon  
Korte Avtoplus : MNK Izola  
Tabor Sežana : Portorož Piran  
EPIC Postojna : Jadran PMahnič  
20. krog, 09.05.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Gažon : EPIC Postojna  
Jadran PMahnič : Tabor Sežana  
Portorož Piran : Korte Avtoplus  
MNK Izola : Ilirska Bistrica  
Košana : Dragonja  
Plama Pur : Cerknica  
Rakek : Železničar  
21. krog, 16.05.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Tabor Sežana : EPIC Postojna  
MNK Izola : Gažon  
Ilirska Bistrica : Portorož Piran  
Korte Avtoplus : Jadran PMahnič  
22. krog, 23.05.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Cerknica : Košana  
Gažon : Tabor Sežana  
EPIC Postojna : Korte Avtoplus  
Jadran PMahnič : Ilirska Bistrica  
Portorož Piran : MNK Izola  
Dragonja : Rakek  
Železničar : Plama Pur  

Zadnje spremembe: 20.08.2012, 16:07
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma