Tekmovanja

 
Celoten razpored
Ekipe v tekmovanju
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

18.09.2019
registracija igralce 18.09.2019 217. seje
(PDF, 35 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 06.09.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
MNK Izola : Plama Pur  
Košana : Tabor Sežana  
Gažon : Rakek  
Dragonja : Portorož Piran  
EPIC Postojna : Cerknica  
Ilirska Bistrica : Korte Avtoplus  
Jadran PMahnič : Železničar  
Prosta ekipa je:   Luka Koper B
2. krog, 13.09.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Korte Avtoplus : Jadran PMahnič  
Cerknica : Ilirska Bistrica  
Portorož Piran : EPIC Postojna  
Rakek : Dragonja  
Tabor Sežana : Gažon  
Plama Pur : Košana  
Luka Koper B : MNK Izola  
Prosta ekipa je:   Železničar
3. krog, 20.09.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Košana : Luka Koper B  
Gažon : Plama Pur  
Dragonja : Tabor Sežana  
EPIC Postojna : Rakek  
Ilirska Bistrica : Portorož Piran  
Jadran PMahnič : Cerknica  
Železničar : Korte Avtoplus  
Prosta ekipa je:   MNK Izola
4. krog, 27.09.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Cerknica : Železničar  
Portorož Piran : Jadran PMahnič  
Rakek : Ilirska Bistrica  
Tabor Sežana : EPIC Postojna  
Plama Pur : Dragonja  
Luka Koper B : Gažon  
MNK Izola : Košana  
Prosta ekipa je:   Korte Avtoplus
5. krog, 04.10.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Gažon : MNK Izola  
Dragonja : Luka Koper B  
EPIC Postojna : Plama Pur  
Ilirska Bistrica : Tabor Sežana  
Jadran PMahnič : Rakek  
Železničar : Portorož Piran  
Korte Avtoplus : Cerknica  
Prosta ekipa je:   Košana
6. krog, 11.10.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Portorož Piran : Korte Avtoplus  
Rakek : Železničar  
Tabor Sežana : Jadran PMahnič  
Plama Pur : Ilirska Bistrica  
Luka Koper B : EPIC Postojna  
MNK Izola : Dragonja  
Košana : Gažon  
Prosta ekipa je:   Cerknica
7. krog, 18.10.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Dragonja : Košana  
EPIC Postojna : MNK Izola  
Ilirska Bistrica : Luka Koper B  
Jadran PMahnič : Plama Pur  
Železničar : Tabor Sežana  
Korte Avtoplus : Rakek  
Cerknica : Portorož Piran  
Prosta ekipa je:   Gažon
8. krog, 25.10.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Rakek : Cerknica  
Tabor Sežana : Korte Avtoplus  
Plama Pur : Železničar  
Luka Koper B : Jadran PMahnič  
MNK Izola : Ilirska Bistrica  
Košana : EPIC Postojna  
Gažon : Dragonja  
Prosta ekipa je:   Portorož Piran
9. krog, 31.10.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
EPIC Postojna : Gažon  
Ilirska Bistrica : Košana  
Jadran PMahnič : MNK Izola  
Železničar : Luka Koper B  
Korte Avtoplus : Plama Pur  
Cerknica : Tabor Sežana  
Portorož Piran : Rakek  
Prosta ekipa je:   Dragonja
10. krog, 08.11.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Tabor Sežana : Portorož Piran  
Plama Pur : Cerknica  
Luka Koper B : Korte Avtoplus  
MNK Izola : Železničar  
Košana : Jadran PMahnič  
Gažon : Ilirska Bistrica  
Dragonja : EPIC Postojna  
Prosta ekipa je:   Rakek
11. krog, 15.11.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Ilirska Bistrica : Dragonja  
Jadran PMahnič : Gažon  
Železničar : Košana  
Korte Avtoplus : MNK Izola  
Cerknica : Luka Koper B  
Portorož Piran : Plama Pur  
Rakek : Tabor Sežana  
Prosta ekipa je:   EPIC Postojna
12. krog, 22.11.2009 MNZ Koper člani 2009/2010
Plama Pur : Rakek  
Luka Koper B : Portorož Piran  
MNK Izola : Cerknica  
Košana : Korte Avtoplus  
Gažon : Železničar  
Dragonja : Jadran PMahnič  
EPIC Postojna : Ilirska Bistrica  
Prosta ekipa je:   Tabor Sežana
13. krog, 14.03.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Jadran PMahnič : EPIC Postojna  
Železničar : Dragonja  
Korte Avtoplus : Gažon  
Cerknica : Košana  
Portorož Piran : MNK Izola  
Rakek : Luka Koper B  
Tabor Sežana : Plama Pur  
Prosta ekipa je:   Ilirska Bistrica
14. krog, 21.03.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Luka Koper B : Tabor Sežana  
MNK Izola : Rakek  
Košana : Portorož Piran  
Gažon : Cerknica  
Dragonja : Korte Avtoplus  
EPIC Postojna : Železničar  
Ilirska Bistrica : Jadran PMahnič  
Prosta ekipa je:   Plama Pur
15. krog, 28.03.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Železničar : Ilirska Bistrica  
Korte Avtoplus : EPIC Postojna  
Cerknica : Dragonja  
Portorož Piran : Gažon  
Rakek : Košana  
Tabor Sežana : MNK Izola  
Plama Pur : Luka Koper B  
Prosta ekipa je:   Jadran PMahnič
16. krog, 10.04.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Portorož Piran : Gažon  
MNK Izola : Jadran PMahnič  
Ilirska Bistrica : EPIC Postojna  
Korte Avtoplus : Tabor Sežana  
Cerknica : Dragonja  
Košana : Železničar  
Plama Pur : Rakek  
17. krog, 18.04.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Korte Avtoplus : Gažon  
Tabor Sežana : Ilirska Bistrica  
EPIC Postojna : MNK Izola  
Jadran PMahnič : Portorož Piran  
Plama Pur : Dragonja  
Rakek : Košana  
Železničar : Cerknica  
18. krog, 25.04.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Gažon : Jadran PMahnič  
Portorož Piran : EPIC Postojna  
MNK Izola : Tabor Sežana  
Ilirska Bistrica : Korte Avtoplus  
Dragonja : Železničar  
Cerknica : Rakek  
Košana : Plama Pur  
19. krog, 27.04.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Ilirska Bistrica : Gažon  
Korte Avtoplus : MNK Izola  
Tabor Sežana : Portorož Piran  
EPIC Postojna : Jadran PMahnič  
20. krog, 09.05.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Gažon : EPIC Postojna  
Jadran PMahnič : Tabor Sežana  
Portorož Piran : Korte Avtoplus  
MNK Izola : Ilirska Bistrica  
Košana : Dragonja  
Plama Pur : Cerknica  
Rakek : Železničar  
21. krog, 16.05.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Tabor Sežana : EPIC Postojna  
MNK Izola : Gažon  
Ilirska Bistrica : Portorož Piran  
Korte Avtoplus : Jadran PMahnič  
22. krog, 23.05.2010 MNZ Koper člani 2009/2010
Cerknica : Košana  
Gažon : Tabor Sežana  
EPIC Postojna : Korte Avtoplus  
Jadran PMahnič : Ilirska Bistrica  
Portorož Piran : MNK Izola  
Dragonja : Rakek  
Železničar : Plama Pur  

Zadnje spremembe: 20.08.2012, 16:07
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Novice in obvestila
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma