Tekmovanja

Ekipe v tekmovanju
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

Ni delegiranih sodnikov.
 

Delegiran delegat

Ni delegiranih delegatov.
 

Delegirana ekipa

Ni delegiranih ekip.

Registracija igralcev

13.08.2018
registracija igralce 13.08.2018 174. seje
(PDF, 34 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
4. krog, sreda, 23.05.2018 Pokal MNZ Koper 2017/18
Koper B : Plama Podgrad  5 : 0 (1 : 0)
Koper , 23.05.2018 ob 20.00, gledalcev 150
SodnikiTozan Mateo (Ankaran/Ancarano)
Delegat Stepančič Zdenko

Koper B: 40 - Nenezić Igor / 23.03.84, 32 - Petrović Matija / 14.09.93, 5 - Šantić Andrej / 11.10.73, 2 - Opara Žiga / 16.03.98 (66' 18 - Beganović Alen), 19 - Čavalić Amir / 22.09.98, 50 - Maslić Aleksander / 08.11.97, 3 - Pirjevec Matej / 07.08.93, 16 - Fatić Edin / 21.05.97, 23 - Tomić Željko / 21.12.85, 14 - Ramić Amel / 21.03.87 (46' 9 - Plazonja Stjepan), 30 - Štromajer Jaka / 27.07.83

Rezervni igralci: 12 - Grlj Antonio / 19.06.92, 9 - Plazonja Stjepan / 02.01.98, 4 - Lebar Antonio / 07.09.98, 18 - Beganović Alen / 22.04.98

Plama Podgrad: 1 - Počkaj Anže / 08.12.96, 6 - Vrh Tine / 02.10.92, 11 - Iskra Štefan / 09.08.94 (89' 25 - Tomažič Matija), 2 - Božič Deni / 04.12.92, 5 - Marinac Igor / 31.07.85, 8 - Kirn Matej / 01.04.95 (34' 14 - Silić Alen), 15 - Miklavčič Vid / 06.06.97, 21 - Tomažič Tadej / 16.02.87 (78' 17 - Rebec Gašper), 7 - Mezgec Klemen / 24.02.96, 10 - Lazarević Đoša / 17.05.86 (65' 22 - Meš Dragan), 9 - Đurić Igor / 07.08.92 (74' 20 - Jagodnik Mitja)

Rezervni igralci: 14 - Silić Alen / 05.09.91, 20 - Jagodnik Mitja / 17.06.78, 3 - Šavron David / 10.09.94, 24 - Ujčič Matjaž / 11.04.89, 22 - Meš Dragan / 22.11.82, 17 - Rebec Gašper / 02.04.97, 25 - Tomažič Matija / 05.07.01

Strelci: 1 : 0 - Petrović Matija (45'), 2 : 0 - Štromajer Jaka (60'), 3 : 0 - Štromajer Jaka (63'), 4 : 0 - Tomić Željko (77'), 5 : 0 - Tomić Željko (86')

Rumeni kartoni: Ramić Amel (30'), Fatić Edin (43'), Opara Žiga (50'), Marinac Igor (31')


Zadnje spremembe: 24.05.2018, 12:59
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma