Tekmovanja

Ekipe v tekmovanju
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

17.10.2018
registracija igralce 17.10.2018 191. seje
(PDF, 34 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
3. krog, torek, 13.03.2018 Pokal MNZ Koper 2017/18
Koper B : Cherrybox24 Tabor  2 : 1 (1 : 0)
Koper , 14.03.2018 ob 15.00, gledalcev 150
SodnikiAntič Mihael (Dekani)
Delegat Stepančič Zdenko

Koper B: 12 - Grlj Antonio / 19.06.92, 24 - Lelić Anel / 24.05.01, 32 - Petrović Matija / 14.09.93, 3 - Pirjevec Matej / 07.08.93, 19 - Čavalić Amir / 22.09.98 (82' 18 - Beganović Alen), 21 - Angov Dejan / 21.12.97, 16 - Fatić Edin / 21.05.97, 23 - Tomić Željko / 21.12.85, 9 - Plazonja Stjepan / 02.01.98 (54' 15 - Suzuki Rio), 14 - Ramić Amel / 21.03.87 (58' 6 - Cvek Kristjan), 30 - Štromajer Jaka / 27.07.83 (75' 33 - Stojadinović Milojica)

Rezervni igralci: 1 - Hasić Ermin / 19.05.75, 2 - Opara Žiga / 16.03.98, 15 - Suzuki Rio / 15.07.98, 6 - Cvek Kristjan / 12.10.99, 5 - Šantić Andrej / 11.10.73, 33 - Stojadinović Milojica / 06.05.89, 18 - Beganović Alen / 22.04.98

Cherrybox24 Tabor: 1 - Bole Sašo / 18.11.79, 33 - Salkić Erik / 10.04.87, 5 - Lukač Andrej / 15.05.95 (63' 3 - Vidaković Dražen), 15 - Slavec Matic / 17.09.95, 20 - Frelih Boštjan / 10.02.93 (70' 10 - Kosmač Nace), 25 - Stančič Dino / 25.01.92, 8 - Gulič Saša / 20.06.87, 7 - Sever Leon / 09.04.98 (63' 6 - Kariž Klemen), 4 - Vukelić Marko / 19.01.92 (77' 29 - Požrl Rok), 9 - Črgan Marko / 27.12.88 (46' 21 - Bačanin Marko), 18 - Škerjanc Davor / 07.01.86

Rezervni igralci: 12 - Kovač Nejc / 12.05.96, 6 - Kariž Klemen / 28.02.89, 30 - Azinović Antonio / 17.01.92, 21 - Bačanin Marko / 09.07.98, 10 - Kosmač Nace / 06.09.86, 29 - Požrl Rok / 14.07.98, 3 - Vidaković Dražen / 11.12.91

Strelci: 1 : 0 - Plazonja Stjepan (9'), 2 : 0 - Tomić Željko (50'), 2 : 1 - Škerjanc Davor (55')

Rumeni kartoni: Ramić Amel (17'), Plazonja Stjepan (35'), Angov Dejan (38'), Pirjevec Matej (88'), Lukač Andrej (4'), Stančič Dino (20'), Frelih Boštjan (26')

Plama Podgrad : Elta Izola  5: 3 (0 : 0)
Ilirska Bistrica, 21.03.2018 ob 15.00, gledalcev 30
SodnikiTozan Mateo (Ankaran/Ancarano)
Delegat Prelc Rok

Plama Podgrad: 1 - Počkaj Anže / 08.12.96, 6 - Vrh Tine / 02.10.92 (72' 14 - Silić Alen), 22 - Mahne Jure / 20.11.89 (84' 23 - God Simon), 2 - Božič Deni / 04.12.92, 5 - Marinac Igor / 31.07.85, 8 - Kirn Matej / 01.04.95, 11 - Iskra Štefan / 09.08.94 (75' 20 - Jagodnik Mitja), 15 - Miklavčič Vid / 06.06.97, 7 - Mezgec Klemen / 24.02.96, 21 - Tomažič Tadej / 16.02.87, 9 - Đurić Igor / 07.08.92 (87' 19 - Rebec Gašper)

Rezervni igralci: 14 - Silić Alen / 05.09.91, 19 - Rebec Gašper / 02.04.97, 20 - Jagodnik Mitja / 17.06.78, 23 - God Simon / 28.11.87, 24 - Ujčič Matjaž / 11.04.89, 3 - Šavron David / 10.09.94

Elta Izola: 1 - Gustinčič Tomaž / 18.08.95, 2 - Juršić Erik / 09.11.97, 3 - Mandir Marin / 12.07.96, 4 - Pletikos Chris / 31.10.96, 5 - Osikel Joel Aiyetoya / 17.06.98, 6 - Zyba Adem / 31.07.97, 13 - Banovič Dejan / 06.02.95, 8 - Lee-Him Kristian Franklyn / 08.10.93, 16 - Nikolić Žan / 06.07.96 (34' 9 - Nardin Kevin), 10 - Ribič Žan / 18.08.95, 11 - Elshani Arlind / 28.07.89

Rezervni igralci: 12 - Jugovac Gašper / 04.01.00, 7 - Mingotti Lucas / 21.12.00, 14 - Beganović Husmir / 02.09.00, 9 - Nardin Kevin / 01.12.97

Strelci: 1 : 0 - Božič Deni (90', 11m), 1 : 1 - Lee-Him Kristian Franklyn (90', 11m), 2 : 1 - Miklavčič Vid (90', 11m), 3 : 1 - Marinac Igor (90', 11m), 3 : 2 - Pletikos Chris (90', 11m), 4 : 3 - Ribič Žan (90', 11m), 4 : 2 - Jagodnik Mitja (90', 11m), 5 : 3 - Tomažič Tadej (90', 11m)

Rumeni kartoni: Marinac Igor (58'), Đurić Igor (76'), Mahne Jure (81'), Počkaj Anže (90'), Mandir Marin (33')


Zadnje spremembe: 21.03.2018, 19:21
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma