Tekmovanja

 
Celoten razpored
Ekipe v tekmovanju
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

Ni delegiranih sodnikov.
 

Delegiran delegat

Ni delegiranih delegatov.
 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

12.12.2014
registracija igralce 12.12.2014 33. seja
(PDF, 155 KB)

Vodja tekmovanja

Darko Čavar

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
8. krog, sobota, 29.10.2011 U-10 O MNZ Koper 2011/2012
MNK Izola : Portorož Piran  5:2 (2:1)
IZOLA, 28.10.2011 ob 16.30, gledalcev 30
SodnikiHuremović Almin (Koper - Capodistria)

MNK Izola: Hadžić Aleks, Xani Albinot, Antolovič Vito, Grula Vito, Stojilković Boško, Prelc Amadej, Grbac Luka, Pečar Martin, Nimani Arbias, Požar Vid

Portorož Piran: Omerović Arnes, Ivanič Martin, Šuklje Hugo Lev, Poropat Teo, Stanišič Davor, Polzonetti Lorenzo, Šerifoski Din, Gulić Marin, Čandić Tarik, Dulai Andrej, Boroja Alex

Strelci: 0:1 - Stanišič Davor (6'), 1:1 - Grbac Luka (15'), 2:1 - Xani Albinot (21'), 3:1 - Pečar Martin (24'), 4:1 - Pečar Martin (25'), 4:2 - Stanišič Davor (27'), 5:2 - Dulai Andrej (39', AG)

Jadran Dekani A : MNK Livade  10:0 (7:0)
Dekani, 28.10.2011 ob 17.00, gledalcev 230
SodnikiKlun Ivan (Ankaran - Ancarano)

Jadran Dekani A: Toplikar Tilen, Jakomin Mark, Rojac Matevž, Turk Tilen, Rudonja Rob, Porčić Alen, Piciga Rene

Rezervni igralci: Mihalič Tadej, Salijaj Valon, Tishler Chris, Bertok Toni, Kramberger Tim, Lazar Aleks, Bradaš Thomas, Bordon Samo, Rakar Jan

MNK Livade: Miškić Luka, Mlakar Luka, Rustja Rok, Božič Nejc, Golob Lan, Vouk Tadej, Lacić Tadej

Rezervni igralci: Vojvoda Vid, Gavrić Nemanja, Čaušević Alen, Alessio Leon, Shoposki Mihael, Krampf Janic

Strelci: 1:0 - Turk Tilen (4'), 2:0 - Turk Tilen (5'), 3:0 - Salijaj Valon (8'), 4:0 - Porčić Alen (9'), 5:0 - Turk Tilen (10'), 6:0 - Piciga Rene (17'), 7:0 - Mihalič Tadej (19'), 8:0 - Bradaš Thomas (24'), 9:0 - Porčić Alen (38'), 10:0 - Mihalič Tadej (39')

Piran_ : Ankaran_  2:3 (1:2)
Piran, 29.10.2011 ob 10.00, gledalcev 40
SodnikiDrolc Leon (Piran)

Piran_: Mandalenič Enej, Štibilj Marko, Kozlovič Aleks, Kozlovič Tadej, Krajcar Jan, Trbižan Luka, Koren Rok, Kuzmanović Kristian, Mežnar Matevž, Brdar Tai, De Reggi Lucijan

Ankaran_: Budan Domen, Jakomin Rok, Vukadinović Peter, Fazlija Erblin, Čajić Belmin, Lumbar Marko, Pucer Abel, Lovrečič Patrik, Šerifović Alen, Pavić Kris, Dujc Rudi

Strelci: 1:0 - Koren Rok (5'), 1:1 - Jakomin Rok (7'), 1:2 - Pucer Abel (14'), 2:2 - Mežnar Matevž (22'), 2:3 - Pavić Kris (36')

FC Koper A : Koper Olmo  8:2 (3:2)
KOPER, 29.10.2011 ob 11.00, gledalcev 30
SodnikiCerovac Daniel (Koper - Capodistria)

FC Koper A: Kabashi Egon, Juha Jakob, Imamović Amel, Fleihtinger Rene, Kačinari Aaron, Burin Matija, Lelić Anel, Panjić Vanja, Hot Dino, Kalizan Matija, Prodanović Rene

Koper Olmo: Rutar Mattia, Lenarčič Timotej, Mužina Gašper, Nežič Jan, Pertinač Peter, Pucer Tar, Bačić Alen, Skočić Belmin, Ocvirek Tadej, Žele Jan, Hodžić Haris

Strelci: 1:0 - Panjić Vanja (2'), 1:1 - Bolčič Leon (5'), 2:1 - Kačinari Aaron (7'), 2:2 - Lenarčič Timotej (15'), 3:2 - Hot Dino (19'), 4:2 - Kačinari Aaron (21'), 5:2 - Kačinari Aaron (23'), 6:2 - Juha Jakob (30'), 7:2 - Panjić Vanja (32'), 8:2 - Panjić Vanja (38')

Koper Šalara : Jadran Dekani B  4:1 (2:0)
Koper, 29.10.2011 ob 11.00, gledalcev 50
SodnikiZirnstein Kevin (Sečovlje - Sicciole)

Koper Šalara: Galina Erik, Galina Matej, Gunjač Kristjan, Husarevič Davud, Kneževič Mrak, Stijelja Vid Lian, Šolaja Maj, Žabič Marko, Baruca Luka, Omčikus Vid

Rezervni igralci: Mustafić Adnan, Mustić Aleks, Vidmar Gabrijel, Talič Dino, Zadnik Tomi, Ljubijankić Damir, Florenik Klavora Mark

Jadran Dekani B: Hrvatin Luca, Dovečar Tim, Muminović Benjamin, Perič Taj, Peric Tadej, Jamšek Luka, Zonta Tim, Šavle Stefan

Rezervni igralci: Cupin Tilen, Imširović Nermin, Karanovič Matjaž, Štemberger Alex, Šavron Luka

Korte : Šavrin Šmarje  0:6 (0:4)
Malija, 29.10.2011 ob 11.00, gledalcev 0

Korte: Kotrle Kristjan, Seničar Carl Anton, Grbec Gabrijel, Šuković Enej, Jakomin Mark, Arnautović Holobar Sven, Mingotti Rene, Babič Luka, Seničar Freja Marija, Hoxha Xhenisa

Šavrin Šmarje: Lacovich Blaž, Lacovich Tomaž, Žavbi Jernej, Peroša Erik, Žavbi Marko, Gregorič Matija, Burdych Jakob, Mijatović Ivan, Gerebizza Mattia, Grižon Grdović Samuel

Strelci: 0:1 - Gregorič Matija (6'), 0:2 - Gregorič Matija (10'), 0:3 - Gregorič Matija (12'), 0:4 - Žavbi Marko (20'), 0:4 - Peroša Erik (26'), 0:6 - Peroša Erik (36')


Zadnje spremembe: 31.10.2011, 18:13
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za mali nogomet - futsal
  • Pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Delegiranje
  • Registracija igralcev
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma