Tekmovanja

 
Celoten razpored
Ekipe v tekmovanju
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

Ni delegiranih sodnikov.
 

Delegiran delegat

Ni delegiranih delegatov.
 

Delegirana ekipa

Ni delegiranih ekip.

Registracija igralcev

14.05.2014
registracija igralce 14-05-2014 9. seja
(PDF, 153 KB)

Vodja tekmovanja

Darko Čavar

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
8. krog, sobota, 29.10.2011 U-10 O MNZ Koper 2011/2012
MNK Izola : Portorož Piran  5:2 (2:1)
IZOLA, 28.10.2011 ob 16.30, gledalcev 30
SodnikiHuremović Almin (Koper - Capodistria)

MNK Izola: Hadžić Aleks, Xani Albinot, Antolovič Vito, Grula Vito, Stojilković Boško, Prelc Amadej, Grbac Luka, Pečar Martin, Nimani Arbias, Požar Vid

Portorož Piran: Omerović Arnes, Ivanič Martin, Šuklje Hugo Lev, Poropat Teo, Stanišič Davor, Polzonetti Lorenzo, Šerifoski Din, Gulić Marin, Čandić Tarik, Dulai Andrej, Boroja Alex

Strelci: 0:1 - Stanišič Davor (6'), 1:1 - Grbac Luka (15'), 2:1 - Xani Albinot (21'), 3:1 - Pečar Martin (24'), 4:1 - Pečar Martin (25'), 4:2 - Stanišič Davor (27'), 5:2 - Dulai Andrej (39', AG)

Jadran Dekani A : MNK Livade  10:0 (7:0)
Dekani, 28.10.2011 ob 17.00, gledalcev 230
SodnikiKlun Ivan (Ankaran - Ancarano)

Jadran Dekani A: Toplikar Tilen, Jakomin Mark, Rojac Matevž, Turk Tilen, Rudonja Rob, Porčić Alen, Piciga Rene

Rezervni igralci: Mihalič Tadej, Salijaj Valon, Tishler Chris, Bertok Toni, Kramberger Tim, Lazar Aleks, Bradaš Thomas, Bordon Samo, Rakar Jan

MNK Livade: Miškić Luka, Mlakar Luka, Rustja Rok, Božič Nejc, Golob Lan, Vouk Tadej, Lacić Tadej

Rezervni igralci: Vojvoda Vid, Gavrić Nemanja, Čaušević Alen, Alessio Leon, Shoposki Mihael, Krampf Janic

Strelci: 1:0 - Turk Tilen (4'), 2:0 - Turk Tilen (5'), 3:0 - Salijaj Valon (8'), 4:0 - Porčić Alen (9'), 5:0 - Turk Tilen (10'), 6:0 - Piciga Rene (17'), 7:0 - Mihalič Tadej (19'), 8:0 - Bradaš Thomas (24'), 9:0 - Porčić Alen (38'), 10:0 - Mihalič Tadej (39')

Piran_ : Ankaran_  2:3 (1:2)
Piran, 29.10.2011 ob 10.00, gledalcev 40
SodnikiDrolc Leon (Piran)

Piran_: Mandalenič Enej, Štibilj Marko, Kozlovič Aleks, Kozlovič Tadej, Krajcar Jan, Trbižan Luka, Koren Rok, Kuzmanović Kristian, Mežnar Matevž, Brdar Tai, De Reggi Lucijan

Ankaran_: Budan Domen, Jakomin Rok, Vukadinović Peter, Fazlija Erblin, Čajić Belmin, Lumbar Marko, Pucer Abel, Lovrečič Patrik, Šerifović Alen, Pavić Kris, Dujc Rudi

Strelci: 1:0 - Koren Rok (5'), 1:1 - Jakomin Rok (7'), 1:2 - Pucer Abel (14'), 2:2 - Mežnar Matevž (22'), 2:3 - Pavić Kris (36')

FC Koper A : Koper Olmo  8:2 (3:2)
KOPER, 29.10.2011 ob 11.00, gledalcev 30
SodnikiCerovac Daniel (Koper - Capodistria)

FC Koper A: Kabashi Egon, Juha Jakob, Imamović Amel, Fleihtinger Rene, Kačinari Aaron, Burin Matija, Lelić Anel, Panjić Vanja, Hot Dino, Kalizan Matija, Prodanović Rene

Koper Olmo: Rutar Mattia, Lenarčič Timotej, Mužina Gašper, Nežič Jan, Pertinač Peter, Pucer Tar, Bačić Alen, Skočić Belmin, Ocvirek Tadej, Žele Jan, Hodžić Haris

Strelci: 1:0 - Panjić Vanja (2'), 1:1 - Bolčič Leon (5'), 2:1 - Kačinari Aaron (7'), 2:2 - Lenarčič Timotej (15'), 3:2 - Hot Dino (19'), 4:2 - Kačinari Aaron (21'), 5:2 - Kačinari Aaron (23'), 6:2 - Juha Jakob (30'), 7:2 - Panjić Vanja (32'), 8:2 - Panjić Vanja (38')

Koper Šalara : Jadran Dekani B  4:1 (2:0)
Koper, 29.10.2011 ob 11.00, gledalcev 50
SodnikiZirnstein Kevin (Sečovlje - Sicciole)

Koper Šalara: Galina Erik, Galina Matej, Gunjač Kristjan, Husarevič Davud, Kneževič Mrak, Stijelja Vid Lian, Šolaja Maj, Žabič Marko, Baruca Luka, Omčikus Vid

Rezervni igralci: Mustafić Adnan, Mustić Aleks, Vidmar Gabrijel, Talič Dino, Zadnik Tomi, Ljubijankić Damir, Florenik Klavora Mark

Jadran Dekani B: Hrvatin Luca, Dovečar Tim, Muminović Benjamin, Perič Taj, Peric Tadej, Jamšek Luka, Zonta Tim, Šavle Stefan

Rezervni igralci: Cupin Tilen, Imširović Nermin, Karanovič Matjaž, Štemberger Alex, Šavron Luka

Korte : Šavrin Šmarje  0:6 (0:4)
Malija, 29.10.2011 ob 11.00, gledalcev 0

Korte: Kotrle Kristjan, Seničar Carl Anton, Grbec Gabrijel, Šuković Enej, Jakomin Mark, Arnautović Holobar Sven, Mingotti Rene, Babič Luka, Seničar Freja Marija, Hoxha Xhenisa

Šavrin Šmarje: Lacovich Blaž, Lacovich Tomaž, Žavbi Jernej, Peroša Erik, Žavbi Marko, Gregorič Matija, Burdych Jakob, Mijatović Ivan, Gerebizza Mattia, Grižon Grdović Samuel

Strelci: 0:1 - Gregorič Matija (6'), 0:2 - Gregorič Matija (10'), 0:3 - Gregorič Matija (12'), 0:4 - Žavbi Marko (20'), 0:4 - Peroša Erik (26'), 0:6 - Peroša Erik (36')


Zadnje spremembe: 31.10.2011, 18:13
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za mali nogomet - futsal
  • Pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Delegiranje
  • Registracija igralcev
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma